Wpis z mikrobloga

Znajoma podesłała mi screena z grupki "tylko dla kobiet". Mówię wam Mircy, najlepiej widać jaki rak drzemie w kobiecych głowach właśnie w takich miejscach gdzie są same baby. One tam pokazują swoje prawdziwe oblicze.

Dziewczyna żali się, że na aplikacji do ruchania poznała faceta i to takiego "fajnego, miłego i inteligentnego". Zupełnym przypadkiem, chociaż to absolutnie nie ma nic do rzeczy "fajny i miły" facet ma firmę i buduje dom. No popatrz. Szkoda, że ma żonę, biedna Anetka.

Chwilę dalej w komentarzu inna wtóruje, że
"na fajnych facetów żadna nie spojrzy. Mam kilku naprawdę super kolegów i na tinderze ani jednej pary nie maja..."
Pewnie Ci super koledzy nie budują domu i nie mają własnej firmy, więc dlatego nie mają par XD

Ale i tak ze wszystkich komentarzy najbardziej rozwalił mnie ten od Paulinki:
"Ciężko poznać kogoś wartościowego, ale nie jest to niemożliwe.
Ja tydzień przed zakończeniem związku poznałam przypadkiem miłość mojego życia"

Czy można się bardziej zaorać?

Oczywiście jak to na tego typu grupach - wszystkie nawzajem sobie lajkują swoje rakowe komentarze (nawet jeśli ich komentarze wzajemnie się wykluczają), słodzą sobie do porzygu "nie martw się Anetko, jesteś cudowna" i oczywiście jadą po mężczyznach, bo prawdziwi meżczyźni już dawno wyginęli, teraz już tylko sami #!$%@?. Oczywiście one wszystkie są mega wartościowe, oczytane i zaradne finansowo i nie mają wygórowanych wymagań (to nic, że co druga mieszka z kotem, bo żaden facet nie wytrzymał z jej borderlinem, pracuje na kasie w Rossmanie albo Żabce, a największym osiągnięciem ich życia to nowy lakier na pazurkach albo napompowane botoksem usta).

#rakcontent #grazynacore #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #tinder #badoo #heheszki #bekazpodludzi

Otagowałbym blackpill czy tam redpill ale nie jestem w temacie i nie wiem który jest który
ziuaxa - Znajoma podesłała mi screena z grupki "tylko dla kobiet". Mówię wam Mircy, n...

źródło: comment_1621347479fWUSKwHhyBlgbN0En2GKWs.jpg

Pobierz
  • 36
@ziuaxa:

większość facetów jest na maxa toksyczna taka prawda


Pomijając zboczenia zawodowe p0lek, ta ma 100% racji. Jak masz więcej pieniędzy, to widzą w tobie portfel/firmę pożyczkową (różowe też ale głównie faceci), jak jesteś różowym to widzą chodzącego pieroga, anusa albo maszynkę do opróżniania wora.

Kobiety też nie są lepsze. O ile @BigKahunaDick to prawdziwe konto, to możesz poczytać że kobiety też go toksycznie wykorzystują i nie widzą faceta tylko knagę.
@Sterana_Uszatka nie mogłem się zdecydować który komentarz jest bardziej patologiczny. Chciałem jakąś kategoryzację beki zrobić ale trudno się połapać w takich wysrywach Anetek i Patrycji. Więc nie, kolorki w zasadzie randomowo
@ziuaxa: 'tylko wyrucha chcą albo mają dziewczyny' no tak, jak szuka chłopa co zapewni jej emocje to co się dziwi? Zapewnia, przecież jest ta druga ( ͡° ͜ʖ ͡°) a co do tego że znalazła miłość życia to zdarzają się takie przypadki. Nie trza się ruchac. Oczywiście one by też nie chciały tych tzw fajnych kolegów bo ci nie są przystojni
@MangoZjem różowe UWIELBIAJĄ słowo toksyczny. Toksyczny facet, toksyczny związek, toksyczne zachowania. Słowo, którego można użyć zawsze i wszędzie kiedy coś nie pasuje, a że w zasadzie nic ono nie oznacza jednocześnie niosąc bardzo duży ładunek emocjonalny - jest idealne żeby nim szachowac na lewo i prawo. Nie bez powodu pudelki i inne gówno-portale dla kobiet robią artykuły z tym słowem, czasem nawet kreując sie na pseudopsychologicznymi typu: 7 oznak, że jesteś w