Wpis z mikrobloga

Ile wy ludzie macie lat? Niby dorośli a panikują jak dzieci.
Przecież to od dawna wiadomo że kryzys uderza lub jest zaplanowany(co w sumie lepiej ) co około 10 lat.
Nie inaczej było i tym razem z covidem.
Trzeba było się zabezpieczyć finansowo i mentalnie napodrozowac się przed bo to było pewne już od dawna.
Teraz mnie śmieszy jak miliony osób na całym świecie się męczą z tymi testami szczepionkami i lockdownami.

Tracicie kasę i zdrowie na te procedury które gdyby każdy postępował z chłodną kalkulacja i bez emocji jak ja to rządzącym by się nie udało rozkręcić tego do takiej globalnej skali.

Za około 7~10 lat będzie to samo tylko pod innym pretekstem żeby się ludzie nie buntowali i nie zaczaili o co chodzi. Ale większość i tak nie będzie przygotowana i będzie siać panikę i strach.

#przemyslenia
#filozofia
#uk
#bekazpodludzi
#polska
#swirus
  • 23
@adamsowaanon
Nie zazdrości, tylko śmieje się, bo skasowałeś tamten wpis jak wszyscy skpili z napinania się przelewami za faktury na Ltd (które wcale jakieś rewelacyjne nie były) ;)

Ten wpis z resztą też pewnie usuniesz, bo podobne reakcje wywołuje.
@adamsowaanon Nie przy każdej, to pierwszy raz ;) Poza tym ty się nie tyle chwaliłeś, co wyśmiewałeś ludzi mniej zarabiających, a to dużo mówi o tym jakim człowiekiem jesteś. Takie przechwalanie się zarobkami na forum publicznym to mentalne wieśniactwo, a mi do takiego poziomu daleko, więc sobie pisz, że mnie piecze, leję na to.