Wpis z mikrobloga

@shymon: karta aero kosztuje 25zl do tego dochodzi słaby zasieg, specjalne wymagania modemu i szansa że wprowadzą kody captcha. a tu 10zł wiecej i spokój, Naprawde nie stać Cie na 35zł co półroku/rok ?
@let_it_be: A masz czy tak jest napisane na opakowaniu? ;) miałem w rękach podrobe samsunga i śmieje się z ludzi kupujących podróbki mówiących właśnie, ze nie ma różnicy. Ale to moje zdanie więc mówcie sobie co chcecie.

Już pomijam fakt, ze procek prockowi nie równy.

@Felonious_Gru: Nie mam ani oryginału ani podróbki więc? Poza tym podróbka podrobce nie równa.
@diarrhoea: telefony Lenovo są teraz chyba najczęściej sprowadzanymi telefonami z zagranicy, kupa for polskich zagranicznych, recenzje, komentarze, filmy na Youtube. NIGDZIE nie widziałem nawet jednego komentarza ze ktoś ma podrobe a ty mówisz ze to jest podroba bo tak. To musi być spisek na wielka skalę ze sie jeszcze nikt nie kapnal
@Felonious_Gru: @Mietu: @let_it_be: @marwiec-: Akurat kolega @diarrhoea: może (nie musi) mieć rację. Sam rok temu rozważałem zakup chińskiego Xiaomi Mi2 na Aliexpress, na szczęście poszukałem opinii na forach związanych z MIUI. Ludzie, którzy zamówili telefony z Ali, dostali podróbki ze znacznie gorszymi bebechami i ekranem, o wgraniu oficjalnych aktualizacji systemu można było zapomnieć.

Oryginalne Mi2 znalazłem dopiero na ibuygou.com, ale cena nie była już tak kusząca.
@wielooczek: Akurat kolega mi wmawia, że skoro kupiłem na aliexpress to mam podróbkę. Nieważne, że pasują bebechy, pasuje wynik antutu, pasuje wygląd,jakość, znaki firmowe. Nieważne, że pasują ROMY z xda dedykowane pod A660. Modyfikowane i niemodyfikowane.

Mam podróbkę, bo z aliexpress i już! Bo on kiedyś widział podróbkę samsunga.
@wielooczek: o Lenovo nie ma takich opinii.poza tym mówienie zeby pamietac że tam Lenovo to nie Lenovo bez żadnych dowodów i ze na pewno ci wyślą podrobe (wszyscy sprzedawcy każdy jeden) jest trochę śmieszne :P
@Felonious_Gru: @Mietu: @let_it_be: @wielooczek: diarrhoea: przed chwilą dzwoniłem do Lenovo Polska - powiedzieli mi, że oni wiedzy na temat tego czy to podróbki czy nie nie mają, bo na rynek Europejski nie sprzedają telefonów. Ale uwaga, news!, od przyszłego roku będzie można kupić telefony Lenovo w Polsce i Europie prosto od Lenovo!

A co do tych rzekomych podróbek, to dzisiaj piszę maila do chińskiego Lenovo i dam Wam
@diarrhoea: "nie znam się to wypowiem sie"

Kupowałes cos kiedyś na Ali? Lenovo to lenovo, a podrobka to podrobka. Przy zakupach należy wybrać sprzedawcę co ma najmarniej około 99% feedback oraz zrealizowanych dużo zamówień. Sprzedawca kasę dostaje dopiero wtedy gdy kupiec potwierdzi, że z zamowionym

towarem jest wszystko ok. Jak jest cos nie halo to kupiec może otworzyć spór i odzyskać kasę.

@zachwiej zależy od lokalizacji, u mnie aero2 w bloku