Wpis z mikrobloga

@diarrhoea: bez przesady, jak masz już 1GB RAM i jakiegoś dwu/czterordzeniowca to nawet nie odczujesz różnicy. A ekrany naprawdę jakościowo dobre są. Za niewielką różnicę nie ma sensu przepłacać dwukrotnie.
  • Odpowiedz
@let_it_be: A masz czy tak jest napisane na opakowaniu? ;) miałem w rękach podrobe samsunga i śmieje się z ludzi kupujących podróbki mówiących właśnie, ze nie ma różnicy. Ale to moje zdanie więc mówcie sobie co chcecie.

Już pomijam fakt, ze procek prockowi nie równy.

@Felonious_Gru: Nie mam ani oryginału ani podróbki więc? Poza tym podróbka podrobce nie równa.
  • Odpowiedz
  • 0
@diarrhoea: telefony Lenovo są teraz chyba najczęściej sprowadzanymi telefonami z zagranicy, kupa for polskich zagranicznych, recenzje, komentarze, filmy na Youtube. NIGDZIE nie widziałem nawet jednego komentarza ze ktoś ma podrobe a ty mówisz ze to jest podroba bo tak. To musi być spisek na wielka skalę ze sie jeszcze nikt nie kapnal
  • Odpowiedz
Czyli według Ciebie lenovo to marka należąca do ali czy jak?


@diarrhoea: Ty tak napisałeś, ja tak nie twierdzę.

Zadzwonię zaraz na infolinię Lenovo i zapytam, czy wiedzą coś o tym, że na Ali chodzą podróbki... Może mają taką wiedzę...
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: @Mietu: @let_it_be: @marwiec-: Akurat kolega @diarrhoea: może (nie musi) mieć rację. Sam rok temu rozważałem zakup chińskiego Xiaomi Mi2 na Aliexpress, na szczęście poszukałem opinii na forach związanych z MIUI. Ludzie, którzy zamówili telefony z Ali, dostali podróbki ze znacznie gorszymi bebechami i ekranem, o wgraniu oficjalnych aktualizacji systemu można było zapomnieć.

Oryginalne Mi2 znalazłem dopiero na ibuygou.com, ale cena nie
  • Odpowiedz
@wielooczek: Akurat kolega mi wmawia, że skoro kupiłem na aliexpress to mam podróbkę. Nieważne, że pasują bebechy, pasuje wynik antutu, pasuje wygląd,jakość, znaki firmowe. Nieważne, że pasują ROMY z xda dedykowane pod A660. Modyfikowane i niemodyfikowane.

Mam podróbkę, bo z aliexpress i już! Bo on kiedyś widział podróbkę samsunga.
  • Odpowiedz
  • 0
@wielooczek: o Lenovo nie ma takich opinii.poza tym mówienie zeby pamietac że tam Lenovo to nie Lenovo bez żadnych dowodów i ze na pewno ci wyślą podrobe (wszyscy sprzedawcy każdy jeden) jest trochę śmieszne :P
  • Odpowiedz