Wpis z mikrobloga

Ponad pół roku temu zdałem prawo jazdy, za pierwszym razem wszystko bez jakichkolwiek problemów. Do dzisiaj nie mam auta, bo nie jestem oskarkiem z dobrego domu, a jedyne co usłyszałem po zdanym egzaminie to: "no to dobrze, żeś tatusia na dodatkowe koszty nie naraził". Tymczasem oskarki w wojewódzkim z mojego kierunku podjeżdżają na uczelnię audicami, mercedesami i innymi beemkami kupionymi przez tatusiów prezesów20k, którzy już kupują mieszkania na nowoczesnym osiedlu deweloperskim swoim potomkom w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, wszędzie. Za tymi oskarkami, niczym młode niedźwiadki podążające za matką w lesie, podążają julki zaprogramowane pożądaniem knagi prawdziwego alfy z dobrego domu z minimum 185cm i silną linią szczęki.
#przegryw #rozwojosobistyznormikami #blackpill #logikarozowychpaskow #zalesie
  • 50
@Julkojad: Po co pierdzisz stereotypami? Do niedawna miałem ubaw z tych pierdo-bzdetów z tagu przegryw, ale coraz częściej irytuje mnie to biadolenie - w kółko #!$%@? to samo. Julki, srulki, inni mają lepiej itp.

Do dzisiaj nie mam auta, bo nie jestem oskarkiem z dobrego domu, a jedyne co usłyszałem po zdanym egzaminie to: "no to dobrze, żeś tatusia na dodatkowe koszty nie naraził".


Do dzisiaj nie masz auta, bo siusiak