Wpis z mikrobloga

@spoxman: logiczne czy nielogiczne, to bez znaczenia. Jest to do wyguglowania w 15 sekund. Zesrałeś się jak typowy ćwok, ze głupi amerykanie wymyślili, ale to nie głupi amerykanie mają z tym problem, tylko mundry wykopek.
  • Odpowiedz
@spoxman od jakiegoś czasu się to zmieniło.W iphonach z przyciskiem touchid było to od dołu.Od czasu "bezramkowych" iPhonów od dołu wprowadzono gesty nawigacji i przeniesiono to na prawy górny róg.W ipadach dostosowali to od jakiegoś IOS.Moze ludzie używają jeszcze starszych iPhonów i u nich jest to od dołu po prostu
  • Odpowiedz
@spoxman: ja mam problem z obsługa androida i windowsa, bo nie korzystam z tego i oczywiste rzeczy stanowia u mnie problem i przyzwyczajenia z ios. Tyle, że ja nie pisze, że Android to dla biedaków cebulaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@spoxman: Bo na starych modelach (z przyciskiem na dole) menu wyjezdzalo od dolu. W nowszych z faceID jest w prawym gornym rogu .Wszystko jest wyjaśnione przy pierwszym setupie urządzenia, ale czytanie ze zrozumieniem to wymierająca umiejętność.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@SiFFredi no tak, to na pewno. Tylko po paru latach to normalne. Intuicyjny jest wtedy kiedy dostajesz go pierwszy raz do ręki i wiesz jak uruchomić podstawowe funkcjonalności.
  • Odpowiedz
nie potrafią sobie poradzić z interfejsem bez jego wcześniejszej znajomości


@Naitsybes: i to moim zdaniem świadczy, że ten interfejs jest nieintuicyjny do granic możliwości, skoro tylko osoby które już potrafią go obsługiwać się w nim odnajdują. Jak się przesiadałem z Windowsa na jakieś różne linuksy to czasem też musiałem czegoś poszukać, ale ogólnie jakieś wejścia w menu, ściszanie wyciszanie i cała masa podstawowych funkcji była do ogarnięcia dla kogoś kto
  • Odpowiedz
@pwone trochę wyciągnięte z kontekstu, chodzi o to że ktoś wyzywa Amerykańców którzy nie mają problemu w poruszaniu się po tym prostym interfejsie a sami się gubią w iPhonie.Wyzywa ktoś ios bo jest inaczej niż w androidzie gdzie tam potrafił.
Po prostu ludzie coś wyzywają bo są przyzwyczajeni do wcześniejszych rzeczy mimo że wcale nie były prostrze.Tak jest, ze wszystkim przykład windows 10 .
Akurat można o IOS powiedzieć wiele złych
  • Odpowiedz