Wpis z mikrobloga

@spoxman: palcem od góry po prawej stronie robisz gest w dół. Jeśli nie ma tam tego to możesz edytować to menu.
Zależnie od tego w jakiej pozycji go zablokujesz to w takiej pozostanie
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@SiFFredi nie ma tego w centrum sterowania.
To jest właśnie mój problem.
Jedno z ważniejszych ustawień a jest dostępne tylko z pionu menu, które wysuwa się wykonując gest na ekranie w jeden z pierdyliastu możliwych sposobów.
Przeszujalem cale menu Ustawienia i tego tam nie ma
  • Odpowiedz
@RozowaZielonka: @Naitsybes: przeciez dobrze mowi, ostatnio dostalem od zony nowego iphona i szukalem tego menu na wszystkie mozliwe sposoby, wkoncu jebnalem to w google i okazuje sie ze Z KONKRETNEGO ROGU W KONKRETNA STRONE TRZEBA PRZECIAGNAC XD

bo jak by poprostu bylo od dolu albo od gory jak w androidzie to by sie aplowcy zesrali
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa używam od zawsze androida, IOS sporadycznie i nigdy nie miałem problemu z obsługą.Tak ludzie się śmieją z Amerykańców debili czy z użytkowników iPhona a nie potrafią sobie poradzić z interfejsem bez jego wcześniejszej znajomości.Z konkretnego rogu ? Faktycznie wielka mi filozofia z góry od lewej powiadomienia a od góry od prawej właśnie to menu, od dołu to są gęsty nawigacji.Nie słyszałem jeszcze by ktoś miał z tym problem
  • Odpowiedz
@Naitsybes: wszystko w tych telefonach jest nike intuicyjne xD kazda najmniejsza czynnosc mnie #!$%@? xD anwet nie mozna wybrac numeru z "klawiatury" wpisujac pierwsze cyfry/litery tylko musisz to robic klikajac w kontakty XD kpina przeciez
  • Odpowiedz