Wpis z mikrobloga

@advert: paranoik nie musi być groźny, może być po prostu cudakiem..... btw jak to jest ze gość usuwa swoje komentarze na które już ktoś (ja) odpowiedział? Cuda czy to przywilej bordo?
  • Odpowiedz
Ogólnie Gon70 napisał że wojna to jego kumpel...

@airflame: nie zdziwiłoby mnie, choć ja to traktuję bardziej jako takie infantylne pier*olenie w stylu 13-letnich dziewczynek-outsiderek z podstawówki, tworzących sobie sztuczne społeczności w wirtualnym świecie, bo w prawdziwym są odrzucane.

paranoik nie musi być groźny, może być po prostu cudakiem...

@popmart: tak jest, dokładnie to miałem na myśli pisząc że to błazenki. a z usuwaniem komentarzy nie wiem, chyba nie miałem
  • Odpowiedz
@Galkovsky: do niczego nikt cię nie namawia, rób co chcesz ale pamiętaj WSZYSTKIE działania maja swoje konsekwencje. Tak szczepienie się jak i nieszczepienie się. Ty wybierasz.
  • Odpowiedz
@a__s możecie się w tej administracji ogarnąć?


@MrNeko: Nie moga, przecież nie będą walczyć z szurami którzy generują im traffic i ruch z reklam.

cc: @airflame miałem robić oddzielny wpis o tym ale mówie p** przecież szkoda mojego czasu. Ten stop nop wojna czy jak mu tam ze zwarciem z mózgu oczywiście pomija fakt że Clapton to 76 letni schorowany dziadzio który już w 2016 roku był taki chory że jeździł
  • Odpowiedz