Wpis z mikrobloga

Wyborcza miesiąc temu napisała, że Morawiecki #!$%@?ł z Bełchatowa wszystkich fachowców...

Zmiany personalne są standardowym i naturalnym działaniem zarządu Spółki w celu właściwej realizacji swoich zobowiązań. Dokonane zmiany wynikają z konieczności nadania impulsu zarządczego i dostosowania kompetencji oraz umiejętności kadry zarządczej do zmian i wymagań otoczenia


Zajebisty impuls dostali...
https://www.wykop.pl/link/6110619/w-belchatowie-morawiecki-zrobi-czystki-elektrownia-zostala-bez-fachowcow/

#neuropa #dobrazmiana #bekazpisu #belchatow
Pobierz
źródło: comment_1621317003qTkcADG4NtIb1DeQ6jI6Gi.jpg
  • 26
ścisłe rzecz ujmując awaria nastąpiła na stacji elektroenergetycznej Rogowiec, a wyłączenie bloków nastąpiło na skutek tejże awarii. Stacja Rogowiec mimo, że jest tzw. stacją przyelektrownianą nie należy do PGE (jak elektrownia) tylko do PSE (Polskie Sieci Elektroenergetyczne) więc raczej nie ma co obwiniać ludzi z elektrowni o awarię.


@AceCombat__dziewiec0: po co komu 11 niezależnych bloków energetycznych jak istnieje jedno podłączenie do sieci energetycznej kraju?
Jakbym tak zaprojektował dowolny system w datacenter
czekam na serial "Bełchatów" od HBO GO


@zieloneKolanoApokalipsy: piękna idea (ʘʘ)

ale żeby to nie był polityczno-psychologiczny to żeby coś #!$%@?ło w powietrze to by trzeba "reaktor" opalać czymś wysokoenergetycznym

nie wiem, diamentami chyba, w końcu whooy bogaty kraj ta polska ( )
Jakbym tak zaprojektował dowolny system w datacenter to by mnie następnego dnia z roboty wywalili ¯_(ツ)_/¯. Jako osoba odpowiedzialna za datacenter też kabli sieciowych po Polsce nie kładę ale na mojej głowie jest podpisanie umowy z dostawcami którzy swoje kable pociągneli po niezależnych od siebie drogach.


@Morf: Wiesz dlacxzego? Bo jak prądu nie ma to nikt nie narzeka i w sumie ludzie przyzwyczajeni bo pamiętają komunę
Ale nie daj boże zabraknie