Wpis z mikrobloga

Dzisiaj wartość mojego portfela spadła o kolejne 3%. Nie odczuwam już żadnych emocji z tym związanych. Po stracie 50% kapitału, te dzisiejsze 3% to już tylko 1,5% kapitału początkowego. Im więcej straciłem tym spada coraz mniej. Gra na giełdzie zahartowała mnie jak stal. Stoję w deszczu i nie czuję, że moknę. Wszystko jest mi obojętne. Cieszę się życiem, nawet jeśli nie jest kolorowo. Lepiej jest mieć co stracić, niż nie mieć nic do stracenia.
#gielda
Pobierz G.....k - Dzisiaj wartość mojego portfela spadła o kolejne 3%. Nie odczuwam już żadny...
źródło: comment_1621272580NFvv3S0KyXX0i2GUhujoKj.jpg
  • 33
No nie wiem, jak tracisz coś co masz to jesteś na minusie, jak nie masz do stracenia nic to nie tracisz niczego i jesteś na zero, co kto woli
@Gepardzik: kolego ja na jednym shitcoinie straciłem +/- 11k bo okazal sie być scamem. Bywa.
Jak nie masz rodziny, kredytów itp to nawet jak tracisz to boli mniej, ale z drugiej strony są to Twoje ciężko zarobione pieniądze. Pamiętaj o tym. Edukuj się. Dywersyfikuj portfel itd. Warto, bo w perspektywie lat będziesz mocno do przodu względem rówieśników.
Tylko tego nie #!$%@?
@lifapek: Masz rację. Dzięki za miłe słowa.

Odnośnie bycia do przodu względem rówieśników to na pewno pod względem wiedzy i świadomości rynkowej, finansowej. Niestety niekoniecznie pod względem pojemności portfela ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dałem się zrobić już dwa razy w konia. Pierwszy raz w styczniu 2018r. na kryptowalutach, a drugi raz zaledwie 3 lata później (w styczniu 2021r.) na giełdzie.

Nie chciałem dać drugi raz się wyleszczyć
@Gepardzik: polecam moj styl - od lutowego załamania wskoczyłem na -30% i od tego momentu boczniak caly czas, waha sie pomiedzy -40 a -30% ( ͡° ͜ʖ ͡°) i juz nie boli. Ale ja na razie holduje, nie potrzebuje kasy, a moze odbije i sprzedam przy jakimś -10%
@Gepardzik: gdyby to dalej spadalo systematycznie przez dwa miesiace - to bym ucinał. Ale jak to jebnelo w jeden tydzień to w sumie co za roznica? Wiadomo, moglbym uciąć i przez ten czas krecic resztą wyniki - ale te mogą być zarowno na plus jak i na minus ( ͡° ͜ʖ ͡°)