Wpis z mikrobloga

Dzisiaj wartość mojego portfela spadła o kolejne 3%. Nie odczuwam już żadnych emocji z tym związanych. Po stracie 50% kapitału, te dzisiejsze 3% to już tylko 1,5% kapitału początkowego. Im więcej straciłem tym spada coraz mniej. Gra na giełdzie zahartowała mnie jak stal. Stoję w deszczu i nie czuję, że moknę. Wszystko jest mi obojętne. Cieszę się życiem, nawet jeśli nie jest kolorowo. Lepiej jest mieć co stracić, niż nie mieć nic do stracenia.
#gielda
G.....k - Dzisiaj wartość mojego portfela spadła o kolejne 3%. Nie odczuwam już żadny...

źródło: comment_1621272580NFvv3S0KyXX0i2GUhujoKj.jpg

Pobierz
  • 33
@Gepardzik: mój portfel leci sobie bokiem i tylko mnie wkurza bo w poniedziałek spada na pysk, a potem odrabia to cały tydzień i potem dalej leci na pysk w kolejny poniedziałek....jak żyć już tak 3 tydzień ;(
@affairz: pogoniłem większość spółek z USA, na których wtopiłem. Zostawiłem tylko fotowoltaikę, która niestety nadal spala środki na koncie. Dokupiłem też niedawno spółkę leśną. W walucie USD posiadam tylko SPWR, CSIQ, WY.

Aktualnie tworzę nowy, bardziej przemyślany portfel. Rozglądam się za spółkami dywidendowymi z Europy (notowanymi w EUR/PLN) i zaczynam przeglądać naszą rodzimą GPW w poszukiwaniu czegoś stabilnego :)
@maniek74: zrealizowałem stratę kilka razy po drodze jak spadało. Nie raz dałem się ponieść emocjom i straciłem głupio na spreadzie lub tymczasowej korekcie. Niedawno sprzedałem wszystko i to na czym mi zależało ponownie odkupiłem. Od tamtego czasu czerwony licznik się wyzerował i od nowa pokazuje stratę. Już nje boli od patrzenia.
@PISowski_inwestor:

mój portfel leci sobie bokiem i tylko mnie wkurza bo w poniedziałek spada na pysk, a potem odrabia to cały tydzień i potem dalej leci na pysk w kolejny poniedziałek....jak żyć już tak 3 tydzień ;(


To musisz sprzedać w piątek i odkupić w poniedziałek. Odkryłeś zwycięską kombinację spółek w portfelu. Złamałeś algorytm. Teraz możesz do śmierci zarabiać z tego. Tylko nikomu nie zdradzaj co zawiera portfolio ( ͡°
@Gepardzik: > głównie spółki growth polecane na wykopie (PLTR, NIO, SPWR, PLUG, TSLA). Trzymałem pomimo, że spadały i za dodatkowo zdobytą gotówkę uśredniałem.

@Gepardzik: matko bosko wuja, co żeś narobił.
Jak chcesz polskistabilny portfel to wymienię Ci spółki do obserwacji- asbis, livechat, kęty, neuca, delko, domdev, ambra, irl, imc, ferro. Obecnie wiele z nich ma wymagające wyceny, ale wypatruj korekty i kombinuj, asbis nadal jest dość tanio, a będą odcinać