Wpis z mikrobloga

I znowu Januszex od którego pękają plecy, a tymczasem Juleczki już planują wakacyjne wojaże i nawet pomyślenie o rzeczywistości w jakiej muszą żyć zwykle szare przegrywy jest niedopuszczalne w ich świecie. Sam fakt, że istnieje coś takiego jak nieatrakcyjni mężczyźni z nieatrakcyjną i źle płatną pracą jest po prostu nie warty nawet ich splunięcia. Wzdrygają się kiedy na ulicy mija je typ 4/10 w roboczych ciuchach i w rękawicach utytłanych cementem czy innym gunwem. On już nawet na nie nie zerka bo wie, że to inny świat. On tam nie ma wstępu.
A jednocześnie ciągle lansowane jest lewackie sranie, że to właśnie te wszystkie złe, okrutne mirasy w magazynach, na produkcji i budowach władają światem XDDDDDDDDDDDDD
#przegryw #blackpill #p0lka #logikarozowychpaskow #tinder
  • 16
@Kantarek: Co by nie było, to brzydkie dziewczyny mają dużo gorzej, bo ta płeć jest postrzegana tylko, przez wygląd.
Facet może być tym betabankomatem chociaż albo nadrabiać charakterem. Nawet niechlujstwo u mężczyzn jest w miarę akceptowalne i bywają tacy co mają u boku ładne dziewczyny. Ciągle widzę jakiś ulańców z typowo polacką (kartoflaną) twarzą z fajnymi laseczkami i się zastanawiam, w jaki sposób w ogóle one mogą czuć pociąg seksualny do
@LadnyChlopczyk: dzisiaj obie płci postrzegają po wyglądzie, tylko i wyłącznie, więc wszyscy zostaliśmy kobietami. Różnica zasadnicza jest taka że facet nigdy nie zrobi nic dla kobiety która mu się fizycznie nie podoba, natomiast kobieta może żyć z mężczyzną który jej się nie podoba dopóki jej się to opłaca, bez przeszkód.
@laphroig: No u mnie na studiach większość ładnych dziewczyn jest z jakimiś takimi średniakami. Np jedna taka szczupła, ładna blondyneczka jest z jakimś skinny fatem, z cofniętą szczenką. Do tego chłop jest z tych spokojnych, grzecznych.
@Kantarek: no ja jestem robolem(wykonczeniówka) i rózowe jak mnie widzą to się na mnie gapią albo usmiechają. Często na robocie zapoznaje jakąś różową, moja rada zostań chadem bro. Rozumie Cie bo mam podobnie szkoda zdrowia bo robota ciężka i ten kurz, a pozniej często nic Ci sie nie chce bo człowiek otyrany i by leżał tylko, trzeba pomysleć o czymś innym