Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #sterydy #dieta
Wracam do siłki po prawie rocznej przerwie, dieta jest, ale mam spory problem z apetytem. Zawsze miałem, ale teraz to padaka, bo nie mogę dobić do 70% założonych kcal, nawet zwiększając ilość tłuszczy.
Sporo czytałem o mk677 i wydaje się to dobrą opcją. Do tego chciałem dorzucić berberyne, żeby ograniczyć skutki uboczne. Będzie ok, czy dołożyć coś jeszcze, bo nie chce rozwalać sobie organizmu, ale jak mam robić mase z deficytem kalorii to już wolę nic nie robić. Ewentualnie czy zna ktoś inne specyfiki, które tak działają, ale są mniej inwazyjne?
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DywanTv: szału nie ma.
@kuite22: to nie to. Ja po cardio całkiem nie mogę nic zjeść przed 2h. Po prostu ciężki przypadek.
Trenowalem kilka lat k1 i wtedy dopiero byłem wychudzony- 184cm i starty w kategorii do 70kg. Teraz bjj i jest lepiej -80kg, bo mniej trenuje. Ogólnie problem jest tylko w ilości jedzenia jaki jestem w stanie zjeść.
  • Odpowiedz
@hador24: no to kolejny tip, jedz na siłe po prostu, rozciągniesz sobie żołądek i zacznie wchodzić łatwiej. Fajnie działą dobijanie mutantmassem (ale lekko podlewa). Mówie to jako również ciężki przypadek po czym dorzuciłem 20kg w 2 lata
  • Odpowiedz
@hador24 u mnie już 1/4 tabsa Mk(czyli 7,5mg) powodowała potężny apetyt. Nie bierz tego na noc, bo możesz mieć nieprzyjemna pobudkę w nocy. Przygotuj się na lekko podwyzszona prolaktynę, przynajmniej na początku, po kilku tygodniach możesz też odczuć że działa supresyjnie na tarczycę. No i cukier podbija wyraźnie.
  • Odpowiedz
@playand1: wziąłem dzisiaj rano 10mg i faktycznie działa, bez większych problemów przyjąłem dzisiaj 100% założonych kcal. Za miesiąc planuje zrobić komplet badań i wtedy będę decydować co dalej. Jak długo brałeś mk?
  • Odpowiedz
@hador24 jakieś 8-9 tygodni. A takie #!$%@? jakie można przeczytać na necie w stylu 'to trzeba brać co najmniej pół roku bo inaczej nie zadziała, a i tak nie ma skutków ubocznych' można od razu odpuścić. A środek bardzo fajny, ale pompa może być tak duża, szczególnie z przedtreningowka, że jest problem skończyć trening
  • Odpowiedz
@ven0m nie wiem czy chce mi się pisać coś merytorycznego odnośnie polecania megalii dla kogoś, kto nie ma apetytu xD (i nie jest ciężko schorowanym człowiekiem, np wyniszczonym przez nowotwór... Chociaż i tak w tej kwestii lepiej sprawdziłyby się pepki czy nawet mk677)

Wychodzę z założenia, że Ty nawet nie wiesz jak megace działa, nie miałeś tego nigdy w ręku xD a polecasz bo tak jakieś dzbany w internetach czasami napiszą,
  • Odpowiedz