Wpis z mikrobloga

Jesli myślicie, ze #xtb już poprawiło buga odpowiedzialnego za błędne rozliczanie zleconych transakcji to jesteście naiwni. To nie jest bug, tak ma być :D Dziś poleciały właśnie dwie nowe reklamacje. W komunikatach (dzwoneczek) mam info, że zleciłem zakup spółki X po cenie Y. Chwilę później info, że właśnie po tej cenie zrealizowano co ustaliłem... zerkam w otwarte pozycje i już jestem na minusie :) (STC). Zerkam w historię zleceń, kurs realizacji zlecenia wyższy niż zdefiniowany.
#gielda #prawo #afera znana od dawna
Czy ktoś ma pomysł, gdzie się zgłasza takie sytuacje? KNF? UKE?
  • 31
Jesteś na minusie bo kupujesz po cenie kupna i zysk liczony masz od ceny sprzedaży. Jeżeli kurs nie zdąży urosnąć o róznicę (spread) to będziesz na minusie na starcie, czyli dość często.


@Devid: @reveil, @maniek74, @koker czytajcie ze zrozumieniem :D
Wiem co to spread i transakcja nie była PKC. Tutaj wyraźnie napisałem, ze transakcje zlecona z limitem została rozliczona po innej cenie niż zdefiniowana. Dwa komunikaty otrzymałem, ze została
@widmo82: Zobacz w historii, bo ja miałem tak że rozłożyło mi to na kilka transakcji i jedne były drożej drugie taniej, ale całość wyszła po tyle ile chciałem.
W komunikatach (dzwoneczek) mam info, że zleciłem zakup spółki X po cenie Y. Chwilę później info, że właśnie po tej cenie zrealizowano co ustaliłem... . Zerkam w historię zleceń, kurs realizacji zlecenia wyższy niż zdefiniowany.


@Overrr @grayjedi Potraficie czytać ze zrozumieniem?

@getin: nie, nie przekroczyłem limitu
@xMikan: Nie, to nie ten przypadek.
nie, nie przekroczyłem limitu


@widmo82: chodzi mi, że muszą na czymś zarabiać, tak samo czasami kurs też się nie zgadza ( w sensie, że np. nie dobijam do max na innych stronach)