Wpis z mikrobloga

To uczucie kiedy dodajesz swój materiał o zagrożeniach BTC w okolicach jego ATH, a później część z nich się zaczyna urzeczywistniać xD Jak ktoś nie widział to zapraszam do seansu, wcześniej część ludzi ignorowała analizę fundamentów może teraz będzie większe zainteresowanie ;) Materiał nie jest rzucanymi frazesami, ale raczej rzeczową analizą!

#kryptowaluty #bitcoin #gielda #finanse
rysiul86 - To uczucie kiedy dodajesz swój materiał o zagrożeniach BTC w okolicach jeg...

źródło: comment_162123392644qazwbUp1ceeBpkV6bA8Z.jpg

Pobierz
  • 17
@ZieloneKoloTramwaja: Tylko, że mój film nie jest stricte w temacie korekty kursu bardziej omówieniem fundamentów i skupieniu się na zagrożeniach, które mogą w przyszłości spowodować problemy BTC. Myślę, że jest różnica między frazesem bitcoin to scam / korekta jest nieunikniona, a podjęciem próby analizy jego problemów.
@medevacs: Co do trafionych prognoz, to było ich kilka, w międzyczasie Biden ogłosił chęć regulacji i opodatkowania, Giełda kryptowalut w Turcji zawiesiła działalność i prawie 2mld$ było dużo mniej bezpieczne niż w Banku. Elon zrewidował pogląd i zwrócił uwagę na prądożerność BTC. Odnośnie natomiast tego co powiedziałem co nie było znane wcześniej to zagrożenie związane z całkowitym zamrożeniem trudności BTC, nie znalazłem na ten temat żadnego opracowania, a przedsmak takiego obrotu
@medevacs: Wiadomo, że nie powiedziałem wprost, ale znaczna część zagrożeń dała o sobie znać w ostatnim czasie:
Biden
"Biorąc pod uwagę wiele spraw, pewnym jest, że prędzej czy później rządy na poważnie zabiorą się za ten rynek. BTC będzie musiał odeprzeć takie zapędy."
Elon
"Takie zapotrzebowanie na energię w świecie, w którym tak dużo mówi się o zrównoważeniu energetycznym może w przyszłości obrócić się przeciwko BITCOINowi, a na pewno nie zostanie
@medevacs: być może jest tak jak mówisz, ale nie oceniaj wszystkich odbiorców swoją miarą, myślę, że bardzo wielu widzów filmu nie jest wstanie połączyć tak oczywistych dla Ciebie kropek. Wielu ludzi widzi tylko szybki zarobek i nie wnika o co chodzi i jakie, są zagrożenia. Precyzując Twoje porównanie to jeżeli jakiś człowiek nigdy nie widział deszczu ani burzy to ciemne chmury mu niewiele powiedzą same z siebie ;) Co do wydźwięku