Wpis z mikrobloga

Hej, anony
No więc byłem dzisiaj u divy - milfetki 100%.

Z wpisów innych użytkowników na ten sam temat dowiecie się jak to się robi krok po kroku. Nie ma sensu tego powielać.
*skip to action*
Wychodzę z łazienki. Zaglądam do pustego pokoju. Siadam na łóżku. Czułem się jak w jakiejś symulacji i nie wiedziałem co ja tam robię. Nawet nie wiedziałęm, co zamierzam zrobić. Trzymało mnie jedynie uczucie ekscytacji tego co może się wydarzyć. Jak już wspominałem same seksy mam za sobą i nie jest to nic niesamowitego.

Wreszcie pojawia się nasz pięknie przyozdobiony MILF. Pod czarnymi pończochami kryły się fantastyczne nóżki, dalej miała na sobie majteczki i luźną bluzkę. Biust: 2. Całkiem niezły. Zaczęła się do mnie dobierać. Po pozbyciu się wszystkiego po drodzę, ruszyła z handjobem mojego 17-cm kutanga. Od początku unikała kontaktu wzrokowego, zauważyłem też, że po 3 minutach mina jej zrzędła. Ewidentnie spodziewała się spermiarza, którego skosi po paru chwilach. Więc przeszła do lodzika. Przez ponad pół godziny, moja twierdza stała niewzruszona zupełnie nie przystępująć do kontrataku. Dojrzała divka przez ten cały czas przechodziła między handjobem, macaniem woreczka, a FBG. Ja natomiast zadowalałem się jej zgrabnym ciałkiem i tym jak pięknie wypinała doopsko, mając głowę w moim kroczu. (W zasadzie lodzik to jest najbardziej satysfakcjonujące przeżycie dla faceta, imo) W końcu doszedłem, bez szału. W teorii zostało jeszcze 15 minut, ale okazało się to, czego się domyślałem. Czyli raz i nara. A miałem ochotę na klasyczny jeszcze. No trudno. Była nieźle #!$%@?, że trwało to tyle czasu, ale szanuję za poświęcenie.

Dodam, że chwilę po wyjściu byłem nieźle zdenerwowany i zawiedziony takim obrotem spraw. Miałem wrażenie, że to ja zostałem wyruchany, ale potem spojrzałem na zegarek i nie było źle XD Divka mogła się zawieźć, bo powiedziałem jej, że to moja pierwsza taka usługa, ale nie wspomniałem, że mam za sobą paroletni związek, który zrobił ze mnie długodystansowca.

Niestety jak się później okazało nie dotyczałem jej wątku na garso dokładnie i faktycznie przywykła wypraszać po pierwszym spuście. No więc w cenie 200-300 pln otrzymujesz +100 do satysfkacji i odwagi, widząc jak piękna dama obrabia Ci pałkę i napewno zostają z Tobą mocne wspomnienia, które też uprzyjemniają powrót do łapy.

Nie bądzcie debilami czytajcie dokońca, nie idzcie na sapera i życzę pełniejszych wrażeń.

Nie, Twoje życie się od tego nie zmieni. No chyba, że ktoś z Twojego grona się o tym dowie, albo uznasz, że to fantastyczny temat do przegadania z mamą. Wtedy istnieje szansa, że będzie to miało wpływ xD

#divyzwykopem #roksa
  • 21
  • Odpowiedz
Dla potomnych nigdzie nie pytałem o badania i nie są to podstawowe informacje na temat zdrowia mężczyzny. Co więcej gdyby to było takie oczywiste, to nie byłoby od tego lekarzy, którzy poświęcili kupę życia, zeby to wiedzę przekazywać dalej. Ten gość to żałosny piwniczak, który całe dnie sądzi gownokomenty i tylko zatruwa powietrze normalnym ludziom. No wiec ja właśnie kończę dniówkę przy umysłowej pracy za 300zł. Tak przeliczcie sobie ile to jest
  • Odpowiedz