Wpis z mikrobloga

Pograłem troszkę dłużej no i sama gra jest spoko pod względem skradania się i cichego elidowania wrogów, prawie jak Hitman w otwartym świecie.

No ale motyw z ognistym gościem a teraz z jakimiś potworo-żołnierzami którzy za mną chodzą i mnie zabijają co chwilę to mi się nie podoba, pograłbym w taką skradankę w otwartym świecie z możliwością ulepszania broni, powrotu do bazy i opcją wzywania wsparcia ale bez tych udziwnień - znacie takie gry?

#mgs #metalgearsolid #gry
Pobierz Lesrley - Pograłem troszkę dłużej no i sama gra jest spoko pod względem skradania się...
źródło: comment_1621187655T1iVxR3Scx9xU0jRCQwWgD.jpg
  • 23
@Nitfluad: Mam wrażenie że gdy od Ubi są takie dość sztuczne i tego skradania się to tam jest bardzo niewiele, tak samo jak w Assassynach , niby skradanka a jedynie jest może kilak misji w których rzeczywiście to skradania ma jakikolwiek sens :x
@JesusOfSuburbia: Mam nadzieję że tego nie będzie dużo, czytałem że to dość dobra skradanka i to mnie głównie zachęciło do pogrania ale sam początek gry to mega rozczarowanie no i teraz te potwory to też lipa :X
@Lesrley to prawda, mechaniki skradania są wyjątkowo ubogie, we wspomnianych asasynach nie ma nawet możliwości odwracania uwagi przeciwników (w nowszych można ich tylko zwabiać).

Ogólnie ta ubiasta otoczka do mnie przemawia, a szczególnie w trzecim i czwartym Far Cry'u (w nim już na 100%). Likwidowanie oddziałow wroga przy pomocy łuku lub czyszczenie posterunków, gdy ci dwoją się i troją, by cię znaleźć to dobra, satysfakcjonująca rozgrywka. Polecam chociaż spróbować
@Lesrley: Na twoim miejscu zacisnąłbym zęby jeżeli Kojima vibe to nie twoje klimaty, bo później gra polega w 90% na infiltrowaniu baz, sabotowaniu konwojów itd. GZ tak jak napisał kolega wyżej to krótki prolog do TPP.

TPP ma fantastyczny gameplay, ale jest niedokończone fabularnie, więc ma mało tych elementów, które cię rażą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lesrley: ja spodziewałem się tylko bossów jakichś nadprzyrodzonych, ogólnie nie mam nic przeciwko tej fabule elementach nadnaturalnych ale ci superszybcy żołnierze którzy się teleportują (np. misja gdy musisz zdobyć jakąś tam broń z ich bazy i pojawia się gigantyczny boss a uciekając są ci żołnierze) to już przesada xd
samo uniwersum MGS mnie zafascynowało i chciałem spróbować a mam tylko pleja
no ale nie mogę przebrnąć przez te gre xd