Wpis z mikrobloga

Nieco szokuje mnie z jaką łatwością wydajecie osądy na Igę.

Wyraźne widać, że między nimi wydarzyło się coś grubego. I jest to coś o czym nie wiemy (ale mam nadzieję, że już wkrótce dzięki Idze się dowiemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
Jednak wszystko wskazuje na to, że to Karol zachował się nie fair, skrzywdził ją i stąd też takie zachowanie Igi. Jak podczas jeden z rozmów Iga uciekła z płaczem do drugiego pokoju, stało się dla mnie jasne, że on ją naprawdę musiał czymś mocno skrzywdzić...
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 14
@Parampam82: z Iga zdecydowanie jest cos nie tak ,ale ten argument ,ze jej decyzja zostania w malzenstwie swiadczy o tym ,ze Karol w cale nie byl taki zly mozna podwazyc. Aternatywne wytlumaczenie jej decyzji moglo byc takie ,ze po prostu chciala sie wybielic. Wiedziala jak zostanie przedstawiona w telewizji bo sama to przyznala wiec na koniec lepiej bylo powiedziec ,ze chce zostac w malzenstwie i o nie walczyc mimo tego ,ze
@rozowyPrzegrywek: typ osoby,która narzuca Ci jak masz się zachowywać i jeśli nie spełniasz jej oczekiwań to zaczyna się mścić .Kompletny brak próby zrozumienia drugiej osoby,że może myśleć inaczej niz Ty.
Miałam takiego kolegę ,taki znajomy dobry na dystans ,ale absolutnie nie do bliższej relacji.Potrafi sobie ubzdurac ,że do niego należysz i zachowuje się jak dyktator.Kontakt urwany
Jak podczas jeden z rozmów Iga uciekła z płaczem do drugiego pokoju, stało się dla mnie jasne, że on ją naprawdę musiał czymś mocno skrzywdzić


@Mia900: a dla mnie stało się jasne, że ona ma coś nie tak pod kopułą
Ona się wtedy tak zakręciła w tym swoim pieprzeniu , że chyba wolała się dłużej nie kompromitować