Wpis z mikrobloga

@reddigg: A wsio rawno ;) Chociaż, lepiej chyba lista. Nikomu nie będzie się chciało wyszukiwać po nickach ;) Chociaż jakąś wyszukiwajke możesz też dodać :) No i jakieś ładne animowane tło. Ewentualnie jakiegoś fajnego flash'a pod kursorem ^^ A, no i nie zapomnij o lubie to do fejsa i + do G :>

@tusk: Jak już jesteś bordowy, to w familiadzie możesz wziąć udział :P
Jak dla mnie to pewnie szuka nazwy użytkownika i/lub maila po paru najpopularniejszych portalach, wyciąga nazwisko z niektórych (np FB lub NK) i szuka po nich dalej. Zostanie zrzucona złudna zasłona anonimowości w sieci.

@reddigg: jak chcesz to skasuj tego posta ;)
@Pandaa: Ale o to chodzi żeby podgrzewać atmosferkę ;)

Zobacz co robi na ten przykład taki Jobs.

Ten to potrafi naprawdę zrobić hype z niczego.

Szczerze mówiąc to na bank skrypt już skończył ale teraz jestem w pracy i nie mogę dokończyć "dzieła".

Jak będę w domu to...
@Pandaa: Powiem Ci tylko tyle że napisanie algorytmu który użyłem do tego "eksperymentu" nie było sprawą prostą.

Szukałem w sieci podobnych rozwiązań (żeby sobie uprościć) ale niczego podobnego nie znalazłem.

Musiałem zakasać rękawki i wymyślić to sam. Myślę że jest to rozwiązanie unikalne.

Nie spodziewałem się tylko paru rzeczy.

- że Wykopowe API na nic mi się nie przyda (pomimo że w opisie API funkcja występuje - niestety nie działa lub
@reddigg: Uogólnisz ten skrypt i sprzedasz go?

Swoją drogą obawiam się tylko, że ta lista, skoro będzie ogólnodostępna, może posłużyć do pobrania danych osobowych przez postronne osoby/firmy.

BTW. mam nieodparte wrażenie, że link do listy to będzie rick roll :P