Wpis z mikrobloga

@reddigg: Wpadłem na pomysł, że mozesz nam te czekanie nieźle zrekompensować.

Uważam Cię za tak interesującą postać w naszym wykopowym społeczeństwie, że po prostu musimy coś więcje o Tobie wiedzieć:) Liczę na pozytywne wibracje z Twojej strony, pozdrawiam.
@trueno2: oznacz najlepiej to znalezisko sam jako do usunięcia bo zaraz będzie niepotrzebna pyskówka i hejt wars. Gdy stawiasz jednego użytkownika ponad innych to zaraz wychodzą z kątów demony.
Kurczę, nie taki miałem cel. Faktycznie może troszkę popłynąłem, ale chciałem dobrze, naprawdę:)).

Bez napinki, nie muszę go stawiać wyżej nad innymi, po prostu widzę co dla nas robi.
Mogłeś zorganizować mini ama we wpisie na jego profilu, a nie jako znalezisko. Wiele osób nie wie kto to w ogóle jest, dużo niezalogowanych osób przegląda główną i wykopalisko i nie będzie wiedziało o kogo chodzi. Tak samo użytkownicy jakoś specjalnie nie udzielający się na wykopie a jedynie wykopujący i zakopujący znaleziska. Takie jest moje zdanie w tej sprawie.
Dobra, bo późno się robi, to ja ułatwię zadanie i sama powiem kim jestem: Dominika, lat 23, na wykopie od 3 lat, ten no...panna...po studiach...prawie.Cycki? mam...małe, ale są....co by tu jeszcze, o! ruda jestem, lubię gierki, dużo gierek, internet, który aktualnie prócz marnowania czasu robi za pośredniak, no to tyle. A z wybrankiem mojego serca być może podzielę się mieszkaniem, no i kredytem, kredyt we frankach, jacyś chętni?:P

Ktoś wspominał o turnieju
i się okaże, że to była tylko prowokacja, a Reddig nabija sobie spam w profilu i obserwujących ;) o dziwo przez ostatni tydzień codziennie mnie ktoś prawie dodaje do obserwowanych- powaliło ludzi ;)
@jawamdam: ruda jestem

siostra?:P

A z wybrankiem mojego serca być może podzielę się mieszkaniem, no i kredytem, kredyt we frankach, jacyś chętni?:P

Tak się spytam kim jesteś skoro masz 23 lata i dostałaś kredyt we frankach na mieszkanie? :)

@CreativePL: @tinta: Nie jest najdłuższa :P Kiedyś Liliah zrobiła wpis gdzie spokojnie udało się nam na stukać 250 wpisów o ile nie 300. Niestety Liliah odchodząc z wykopu wszystko wywaliła