Wpis z mikrobloga

Ja tam się cieszę, że wreszcie #programista15k (jedna z najbardziej bucowatych grup zawodowych w Polsce - za granicą jest inaczej) otrzyma odpowiednie zmiany w ramach #nowylad

Biorę po 200 zł z konta, każdej z drużyn i słucham państwa ( ͡º ͜ʖ͡º)

Miłego weekendu ¯_(ツ)_/¯
  • 28
  • Odpowiedz
@ziomal1234: to jest taka żenada nie jestem w stanie tego opisać.... to jest chyba ten moment że przelała się czara goryczy, za co ja zaplace 1k wiecej podatku za teleporade i karętkę ktora zanim przyjedzie to zdaże umrzec.
  • Odpowiedz
@pigularz: ale nie rozumiem o co Wam chodzi... Podwyżki podatków były nieuniknione. Niedofinansowana służba zdrowia Od 30 lat w końcu dała o sobie znać w trakcie pandemii. Dodatkowo plan wpompowania 7% PKB na najbliższe lata - obecnie Niemcy 11,1%, Francja 11,5%, no to nie bierze się z powietrza, myślisz, ze na zachodzie są niskie podatki? Jedyne z czym się nie zgadzam, to socjal związany z kredytami/mieszkaniami...
  • Odpowiedz
@ziomal1234: tak dokladnie na zachodzie sa nizsze podatki jak masz dzialanosc, malo tego placisz od pieniedzy zarobionych a nikt nie sciga Cie o 1600 zl miesiecznie zusu, dodatkowo jest pelno optymalizacji, ulg. Ty chcesz wlewac wode do dziurawego wiadra
  • Odpowiedz