Wpis z mikrobloga

Czy są już jakieś nowe informacje na temat stanu zdrowia typa z niemiecką flagą w awatarze i jego potencjalnej emigracji, po tym jak Pan Premier Morawiecki ogłosił dzisiaj w Polsce komunizm?

Chodzi o tego krezusa pogardzającego innymi, który się tu ostatnio chwalił przebijaniem drugiego progu podatkowego i leasingiem na Octavię w kolorze błękit energy - tzw. Polish Dream.

Mam nadzieję, że chłopak daje sobie jakoś radę po dzisiejszym wystąpieniu Pana Premiera.

#neuropa #antykapitalizm #4konserwy #bekazprawakow #bekazlibka #nowylad
  • 46
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Passat czerwony jak twoja biedna dupa.

Oczywiście, ze się cieszę, bo póki co nie straciłem tyle ile się obawiałem, ze stracę a możliwe, ze zyskam. Jeszcze nie liczyłem dokładnie.

Dzisiaj otwieram komesa i będę jeszcze mocniej gardził biedakami, a wyprowadzkę odkładam, bo to męcząca sprawa.
  • Odpowiedz
Oczywiście, ze się cieszę, bo póki co nie straciłem tyle ile się obawiałem, ze stracę a możliwe, ze zyskam. Jeszcze nie liczyłem dokładnie.


Dzisiaj otwieram komesa i będę jeszcze mocniej gardził biedakami, a wyprowadzkę odkładam, bo to męcząca sprawa.

@ZaplutyKarzelReakcji: to uczucie kiedy chwalisz PiS, ale się trochę wstydzisz, więc chociaż ponarzekasz na biednych, żeby zwalczyć dysonans poznawczy
  • Odpowiedz
Dzisiaj otwieram komesa i będę jeszcze mocniej gardził biedakami, a wyprowadzkę odkładam, bo to męcząca sprawa.


@ZaplutyKarzelReakcji: brzmisz na fajnego gościa. Poznamy się bliżej, czy najpierw muszę ci przesłać oświadczenie majątkowe, żebyś mógł zweryfikować, że jestem godzien?
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: No to rzeczywiście masz ograniczony światopogląd jeżeli uważasz, że osoby, które „propsują antykapitalizm” mogą żyć tylko w squotach xD

Nikt normalny kto się dorobił nie klaszcze uszami na wyższe opodatkowanie


Na tym polega właśnie empatia i dojrzałość społeczna, że ludzie nie myślą tylko o sobie. Zobacz gdzie mentalnie i finansowo są np. Duńczycy przy egoistycznych Polakach.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Na tym polega rzeczywistość. Każdy kto doszedł do wynagrodzenia wpadającego w drugi próg i o wiele wyżej wie ile wyrzeczeń to wymagało i jak powolna wspinaczka to jest. Nikt nie zgodzi się po osiągnięciu tego pułapu dobrowolnie schodzić niżej, bo ktos z polski b może potrzebować tych pieniędzy na swoje bombelki
  • Odpowiedz