Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@keton22: ale jeśli gra jest odpalona to konsola nie robi żadnych aktualizacji systemu, ani tej odpalonej gry i to dotyczy też trybu uśpienia.
  • Odpowiedz
@Templar: jakoś nie tak to brzmiało jak Majk z Forumogadki o tym prawił. Nawijał "miałem fajny run ale żona woła więc uśpiłem. Budzę się rano kawka, koniaczek, włączam konsolę z pozytywnym nastawieniem bo fajny run a tam powiadomienie że był update i graj od nowa". Do tego co najmniej Corle narzekał że stracił progress bo było uśpione ale gra się zaktualizowała.
  • Odpowiedz
@Templar serio? Teraz będziemy usprawiedliwiać ułomność funkcji gry bo przecież da się jako tako obejść?

Nawet gdyby tryb uśpienia konsoli działał perfekcyjnie to może nie każdy chce to robić? Może ma obawy, że braknie prądu/ktoś mu wyłączy itp itd.

Brak funkcji zapisu (wstrzymania gry, nie po śmierci) jest problemem który twórcy powinni naprawić koniec kropka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@keton22: ok, doczytałem trochę, PS5 jest jakieś upośledzone w tej kwestii i próbuje co chwilę aktualizować gry jak jest połączenie z internetem, nawet jak się wstrzyma aktualizację to za jakiś czas po prostu wznawia bez pytania. Podobno wyłączenie automatycznych aktualizacji nic nie daje w tym przypadku. Na PS4 takich problemów nie było. Jedyne rozwiązanie póki co to wyłączenie połączenia internetowego na konsoli.

@Medonix: nie grałem, nie zamierzam grać,
  • Odpowiedz
@Templar jest to jakieś obejście ale słabe

Co do prądu to był przykład, podam może lepszy, wystarczy druga osoba (żona,dziewczyna,dzieci itp) i twoje obejście problemu bierze w łeb.

Konsola jest uziemiona, nikt na niej nie może zagrać dopóki nie wrócisz i nie skończysz.
  • Odpowiedz