Wpis z mikrobloga

@Thundercock: no właśnie nie, nie o to chodzi, że umierasz. Gry nie da się wstrzymać w żaden sposób a jest to rzecz normalna w innych roguelike a tu takiej opcji nie ma. Jak ci wypadnie pilny wyjazd wyjście to jedyną opcją jest granie od nowa.
  • Odpowiedz
@frutson: no właśnie jest. Można zrozumieć, że po śmierci zaczynasz od nowa - to normalne, ale w większości gier roguelike jak wyjdziesz w środku runa to po ponownym włączeniu gry zaczynasz w tym samym miejscu. Brak jakiejkolwiek opcji zapisu stanu gry to głupota.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Thundercock: u mnie plan dnia wygląda podobnie, tylko że ja robie tak, że o 22giej dzieciaki śpią, żona ogląda serial a ja siadam i 2 godziny gram do północy. Jak ktoś chce to da radę 2 godziny na granie wygospodarować.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thundercock: @Medonix: a nie wystarczy po prostu konsoli uśpić w trakcie gry? Nie grałem w Returnal, ale ta opcja zawsze wstrzymuje całą grę, robiłem tak w wielu grach gdzie save'y nie były dostępne od ręki.
  • Odpowiedz
@Templar: każden jeden recenzent którego słuchałem narzekał że gra/konsola w nocy lubi zrobić update i musisz grać od nowa. Save and quit to nie jest chyba za dużo w 2021.
  • Odpowiedz