Wpis z mikrobloga

@unfolding ale jak nie czaisz bazy to weź przestań siać defetyzm. Po pierwsze mało kto będzie stawiał dom z dupy bez projektu, bo myślący ludzie też kalkulują czy im się to na łeb zwali czy nie i ogarniają że od tego jest specjalista żeby im policzył (#!$%@?ąc od tego że można to zrobić samemu). Dwa: kierownicy przy klepaniu mieszkania i tak pojawiają się max trzy razy na tej budowie. Po hajs za
@unfolding: Najlepsze, że te głąby od popierania PiSu myślą, że dzięki temu się pobudują i będzie fajnie. Patodeveloperka zaraz zajmie większość działek, pobuduje osiedla po kilkadziesiąt domków ~50-70 metrów i będzie #!$%@?ć je za kupę hajsu z info w umowie, że jak kupisz, to developer ma w #!$%@?, czy się zawali.
Oczywiście domki będą na zasadzie kopiuj wklej, teren wokół domu, to absolutne minimum, a o wszelkiej infrastrukturze drogowej, czy sanitarnej
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@malalon: Otóż panie ignorancie, branża IT nijak się ma do budownictwa, gdzie całą odpowiedzialność karną za katastrofy budowlane i wypadki na budowie (w tym głupotę podwładnych) ponosi KB. Jaką odpowiedzialność ma klepacz kodu?

@Raczejtak: Chyba ktoś inny tu bazy nie czai ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już teraz zdarzali się kombinatorzy (również promowani na wykopie), którzy stawiali dwa budyneczki 35 m2 na dwóch sąsiednich działkach na zgłoszenie.
@unfolding mi się to bardzo podoba. Ja postawiłem już 3 takie budynki bez żadnych pozwoleń, na wynajem dla Ukraińców (w takim 60-70 metrowy gównie da radę 15-20 Ukraińców ulokować i nie narzekają XDD), zawsze była nutka ryzyka, a teraz to na spokojnie i bez stresu
No to akurat dobrze ze nie będziesz musiał się Pana urzędnika prosić czy możesz na własnej działce wybu


@Xtreme2007: Słyszałeś o czymś takim jak "miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego"?

Ja sobie wybuduję dom na działce rolnej (którą wcześniej trzeba by było odrolnić), a potem przyjdzie wójt i powie, że "myśmy chcieli odkupić od pani te 20arów szóstej klasy pod obwodnicę więc możemy panu dać z ludzkich podatków 100k odszkodowania w maksie"

I
@SlepyBazant: Pamiętam jak mój były teść srał żarem, że nie może sobie na własnej działce garażu postawić, bo ma linie rozgraniczające dla przyszłej rozbudowy drogi w środku ogrodu i nie dostanie pozwolenia xD Też taki właśnie chłop ze wsi, który wszystkie rozumy po zawodówce pozjadał.