Wpis z mikrobloga

co by nie mówić o tym to PiS przynajmniej ma swój pomysł, program, realizują go i poprawiają, reszta nie ma nic do dziś (musiałbym się Chołownią zainteresować bo coś tam niedawno pokazali) PO nigdy w sumie nie miała a teraz chcąc odzyskać władzę nadal go nie mają i tylko PiS jest zły. Nie jestem po żadnej stronie ale ktoś PiSowi dobrze to rozgrywa, reszta jest w ciemnej dupie i chyba znam wynik kolejnych wyborów. Nie biorę pod uwagę części merytorycznej. Tylko i wyłącznie wizerunkową, rozgrywają to jak w stanach i pewnie z tego kraju ktoś to ogarnia za grubą kasę. PiS będzie miał ze 35% a reszta się rozmieni bo się nie dogadają znowu. Lewaki jako kurtyzana polskiej polityki pójdą tam gdzie będzie się opłacało #nowylad #pis #tvpis #polityka
  • 10
co by nie mówić o tym to PiS przynajmniej ma swój pomysł, program, realizują go i poprawiają, reszta nie ma nic do dziś


@paki82: Jak ktos w ciemnym zaulku #!$%@? ci w leb gazrurka i ukradnie telefon, pieniadze i dokumenty, to wstaniesz i powiesz

"co by nie mowic, o tym to gosc wykazal sie wlasna inicjatywa, przedsiebiorczoscia i ma mocny cios, a nie to co Ci frajerzy w fabrykach"
Niezle musza
@Ulyssos: jeden co zrozumiał mój komentarz :) ja nie twierdzę że PiS cokolwiek robi dobrze itd. tylko że dobrze to rozgrywa, i ma program, którey realizuje dla swoich, nie oceniam jego zawartości itd, mają swoich wyborców i pod nich grają,.. ale #!$%@? grają a reszta siedzi zesrana w kącie i nic nie ma.... nic. PO debile zamienili jednego niedojde na drugiego jeśli chodzi i szefa partii i nadal ta sama śpiewka.