Wpis z mikrobloga

10 proc. obywateli UE "rozważa opuszczenie Wielkiej Brytanii po 30 czerwca"

https://londynek.net/wiadomosci/10+proc.+obywateli+UE+rozwa%C5%BCa+opuszczenie+Wielkiej+Brytanii+po+30+czerwca+wiadomosci+news,/wiadomosci/article?jdnews_id=76714

Kopiuje wpis innego Mirka bo ma mnie na czarnej. Tutaj zapraszam wszystkich do dyskusji.

Osobiscie uwazam artykul za clickbajtowy i oczywiscie nie wspomnieli o tym ze np patusy po wyrokach nie dostana settled.
#uk #londyn #europa #wielkabrytania #emigracja
#uk
Pobierz mielonkazdzika - 10 proc. obywateli UE "rozważa opuszczenie Wielkiej Brytanii po 30 c...
źródło: comment_1621064303tGh0oNJrFUJva3yrbEUe2b.jpg
  • 35
@Voltix: ja znam sporo osób, którym tu dobrze, oraz sporo osób, które jednak wyjechały do Polski i żałują, więc tak uogólniać, jak ty to robisz, to też na średnio. XD
A śmieję się z literówek, bo to były zupełnie inne wyrazy. XD

Chcesz sie zabic? Typie, zmien podejscie.


Typie, co ty z tymi samobójstwami? Wszystko w porządku? Potrzebujesz pomocy? XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mielonkazdzika: ja znam dwa przypadki gdzie zjechali do Polski. Jeden bo dziecko z dziadkami mogliby w Polsce zostawic i #!$%@? robota w uk przeważyła (mimo ze mieli juz tutaj dom). Druga para to mocne pato bylo i laska chciala swoj salon paznokci otworzyc w Polsce gdzie na pewno sporo taniej niz tu (plus oboje z angielskim pogniewani).

Mysle ze rozne sytuacje zmuszaja roznych ludzi do powrotow i nie ma co generalizowac.
@Voltix: ja tylko mówię, że nie wszyscy poczuli się obrażeni przez Brexit, tu nawet ktoś powiedział, że popierał, a ty nagle znikąd wylatujesz z

OSOBOM Z DEPRESJA TEŻ MOWISZ, ZEBY POSZLI POBIEGAC? I SAMOBÓJCOM, ŻEBY OGARNĘLI SRALNIK?


gurwa, typie XD spokojnie XD koniec, wystarczy XD
@unluckysoap: Podalem tylko inny przyklad z twojego ograniczonego myslenia. Gdzie napisalem, ze ludzie sie obrazili przez brexit? masz jakis swoj swiat? Jeszcze wez to zrob pogrubionymi i podkresl, a moze zrozumiesz.
@mielonkazdzika: Pewnie po ogloszeniu tego nowego ladu to 10% zwiekszy sie do 20% jak polski udzial w tych 5 mln spadnie;) i troche adresatow nowego ladu wroci do ojczyzny, uk w sumie wyszloby to na +.
A na serio to sami nie wiedzieli ilu tych eea bylo w uk (widac po tych numerach spodziewali sie 3 mln rejestracji a maja 5 mln), do tego ilu ludzi robilo to pre-s/ss jesli i
@mielonkazdzika: sporo moich znajomych wahało się czy wracać czy nie, nawet przed Brexit. Brexit niektórym pomógł podjąć decyzję do której się skłaniali albo którą odwlekali w czasie. Niektórzy się wciąż wahają jak i wcześniej.

Nie znam nikogo, kto by nie dostał statusu osiedleńca, najwyżej ten przejściowy.

Byli też tacy co przyjechali żeby wyrobić sobie presettled bo różnie może być. Mój manager przyjął pracę z warunkiem że musi zacząć tak żeby mógł