Wpis z mikrobloga

Jutro po walce i zwycięstwie DON KASJO KRÓLA internet może już nie być taki sam XD i oby to się stało, przecież ego Kasjusza wtedy się znajdzie na innej planecie, a dymometr to po prostu wyp#$%^&*# poza jakąkolwiek skale XD jak dla mnie jedyną możliwą opcją przez nas, bywalców tagu, jest trzymać kciuki za Kasjo, Murana XD i Ferrarke, chyba że chcecie mieć same walki pożądane przez typowego 9 letniego Tomusia z Wałbrzycha typu Błoński - Dubiel 2. A jeszcze co do Murana to po dzisiejszym media treningu chyba musiałby się jakiś cud zdarzyć żeby chłop wytrzymał dłużej niż 20 sekund z Tańculą, ale wyobraźcie sobie tylko gdyby ogłosili Murana zwycięzcą XD Muran uradowany z ręką w górze, a kilka metrów obok, za klatką, Jacula w czarnej skórze wiwatujący i śpiewający przyśpiewkę "JEEESTEŚ FRAJEREM..."
#famemma
  • 4
ale wyobraźcie sobie tylko gdyby ogłosili Murana zwycięzcą XD Muran uradowany z ręką w górze, a kilka metrów obok, za klatką, Jacula w czarnej skórze wiwatujący i śpiewający przyśpiewkę "JEEESTEŚ FRAJEREM..."


@teofil-fiutt: Myślę że i tak wolę zwycięstwo Tańculi, ale na punkty i wteedy co by się działo, Jaca wparowuje do oktagonu gotów rozszarpać sędziego "JAK TY ŻEŚ TO SĘDZIOWAŁ FRAJERZE?! MÓJ SYN WYGRAŁ!!!!1111"