Wpis z mikrobloga

@nie_mientki: o ile mu kibicowałem w tamtym sezonie by przerwał dominacje redbulla to za tamten wyścig stracił mój szacunek. tam powinno być kilka takich nurkowań. Jak rozwali spojler to rozwali. No jeśli liczył że ktoś przed nimi się rozwali albo awarie Vettela no to chyba to już był czas aby się zastanowić po co się ściga.
@Madessi: oglądałem i na pewno mial swoje szanse, może na sam koniec wyścigu już skończył opony ale jechał za nim tyle lapòw że wystarczyło taki atak sobie odpowiedni przygotować z pełną baterią. Oczywiście nie byłoby to czyste zagranie :) zablokowałby petrova ale to była walka o mistrza
@chianski: no mnie już denerwowało to wygrywanie Seba hehehe. Może przesadziłem ale w 2009 mieli drugi bolid, w drugiej połowie roku tak naprawdę już pierwszy w stawce i byli blisko. W 2010 ferrari nie było na ich poziomie tylko Alonso tyle nadrabiał, a przeciętniak Webber był tuż za nimi.
@Atomus w 2010 nikt nie używał, mieli fduct wymyślony przez McLarena i jego pokrewne. W 2011 używali prawie wszyscy. Umowa dżentelmeńska na poprzedni sezon, mimo że regulaminem pozwalał, to każdy dopracowywal go na 2011 :)