Wpis z mikrobloga

W wakacje zamierzam odwiedzić #torun i #bydgoszcz za jednym zamachem. Miejsca, które chcę zobaczyć już mniej więcej ogarnąłem, ale może macie jakieś ciekawe miejsca do polecenia, które właśnie z tych polecanych są "must have" - nawet takie nieoczywiste.

No i najważniejsza kwestia to ciekawe knajpy w obu miastach. Takie, które trzeba odwiedzić;)
Nie bijcie jak są często takie pytania, ale w moim mieście starałem się zawsze pomóc jak ktoś pytał, tak więc liczę, że tu też uzyskam porady ;)
Dzięki z góry :)
  • 9
@maxwol: Bydgoszcz. Muzeum Mydła i Historii Brudu a jeżeli lubisz klimaty drugiej wojny światowej to także Exploseum. Do jedzenia polecam a Favela. Ponoć najbardziej autentyczna brazylijska kuchnia w Polsce. Opinia Brazylijczyka. A tuż obok na ulicy Gimnazjalnej masz burgery, tex-mex i pizzę jeżeli wolisz coś mniej egzotycznego. Jak lubisz włoskie żarcie to Buongiorno albo Pizza i Gitara.

Moje ulubione miejsca w Bydgoszczy na fotkach https://justpaste.it/3ixoa
@maxwol: i byłbym zapomniał! Jeśli pizza i inne włoskie dania to warto spróbować Osteria di Bitondo - knajpa po rewolucjach, która potrzebowała reklamy, nawet geslerowa się wypowiadała że to najlepsza/jedna z lepszych pizz jakie jadła. Ceny bardzo dobre. Toruń.