Wpis z mikrobloga

jako rowerzysta - to mega irytujące jak jakiś debil wpada na pomysł, żeby robić ścieżki z kostki.


@troglodyta_erudyta: czyli zamiast wkurzac i uprzykrzac zycie tym co to wprowadzili, #!$%@? innych, ktorzy nie mieli z tym nic wspolnego.

Jak mi robia objazd, to nie jade pod prad, bo tak mam blizej tylko jade jak musze.

Jak musze nadrobic 100m do przejscia to ide na przejscie, a nie #!$%@? sie przez ruchliwe
  • Odpowiedz
  • 0
@LordAxe82 czyli można twój wysryw zlać ciepłym moczem - puszkarze mordują na drogach tysiące osób rocznie, ale to rowerzysta ma zachować "kulturkę" i pokornie jechać bokiem.
  • Odpowiedz
@troglodyta_erudyta: wyobrazilam sobie droge z koxich łbow i chodnik z asfaltu. przysiegam ze nie wjadę na chodnik. co za durne tłumaczenie. moze wozkami z dziećmi i inwalidzkimi tez niech jadą po asfalcie bo gladko a nie jakas kostka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@TheDestroyer: nie po to kupiłem mój profesjonalny TRIBAN z DECATHLONU na promocji za 1200 żebyś mi tu kazał jeździć po ścieżce rowerowej CZAISZ ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@troglodyta_erudyta: tak to jest jak pedalarz musi koniecznie robić progress odległości i najchętniej by jeździł tylko z gorki. Jak idę na rower to mam inny priorytet nic zrobienie 150-200km. A jeśli chodzi o trening to przecież lepiej jak są utrudnienia, więc nie czaję zupełnie takiego podejscia. Zdarzyło mi się nie raz zrobić trasę 80-100km i zawsze ścieżkami lub przez las. Drogą jeżdżę w ostateczności i jakoś się da. Inna kwestia
  • Odpowiedz
Jeśli masz do przejechania więcej niż 5 km to jednak jedzie się dużo ciężej niż po równej płaskiej powierzchni. Wyobraź sobie, jakby ktoś zbudował autostrady dla samochodów z kocich łbów.


@troglodyta_erudyta: Ale co to za argument inwalida. Też niejednokrotnie ścieżki rowerowe czy chodniki są równiejsze niż jezdnia dla aut, a mimo to samochody nimi nie jeżdżą, bo nie trzęsie.
Jest taka infrastruktura, a nie inna, to kurde, trzymajmy się zasad.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mrbelvedere: niestety wiekszosc "kolarzy" to zupelni amatorzy, a wybieraja ten sport bo wozenie dupy na siodelku to jedyne na co pozwala ich forma, do tego moga realizowac gadzeciarstwo (kopowanie sprzetu) i bedzie czym sie chwalic na fb. oczywuscie musza tez robic "treningi" po miescie albo drodze krajowej
  • Odpowiedz