Wpis z mikrobloga

@Calvex: kapitalizacja jest ogromna jak na start, ale przyznam, że na takie coś z dupeczkami czekałem. Chyba w to wejdę, ale poobserwuje jeszcze chwile
  • Odpowiedz
@bT4tgL: No, już pompka była. Ale wydaje mi się, że to projekt pod długie trzymanie. Ryje normalnie pokazują, a ich apka jak wyjdzie, to może zrobić robotę
  • Odpowiedz
@Calvex: patrze po tych partnerach i Ci partnerzy nie mają ich wypisanych albo są literki przekręcone więc trochę mi się to nie podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°) Juz mi jeden projekt z ryjami zleciał na łeb. Ukradli kasę, zamknęli stronę i papa. Ale wypompowali ostro. Przed jebnięciem oczywiście rosło jak p------e. Myślę sobie dojadę do domu i sprzedam. Nie zdążyłem ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Calvex: @1Lupa: To w-----e w kosmos na 100%. 10 ludzi, każdy prawdziwy profil na LinkedIn, nie tylko telegram już z 13k członków, ale również insta, kanał na yt i do tego whitepaper na 12 stron. Czy scam, nigdy nie można być w 100% pewnym, ale jeśli tak to nie jest to zwykły pump and dump i nawet jeśli scam to każdy kto wejdzie wcześnie to zarobi. A jeśli
  • Odpowiedz
@1Lupa: wchodziłem na każdy profil z osobna i każda z tych osób ma wpisane coś ala Nafter. Ale przyznam że są 2 profile które mają tylko 5-7 connections, 3-4 osoby mają 500+ a reszta tak między 30-70.
  • Odpowiedz
@fejka: dodajesz adres na trust walecie w prawym górnym rogu i ten suwak dajesz na prawo

Też wszedłem. Jakbym tyle nie pierd*** to bym był bardziej zielony
Całe 12$ załadowane dla żartu.
@UrbanHorn:
  • Odpowiedz