Wpis z mikrobloga

Już się boje tego co PIS jutro ogłosi.

Mam UOP w kwocie przekraczającej pierwszy próg i b2b. Do tego niemałe wydatki, bo dwa samochody w tym jeden w leasingu, kredyt na dom i rodzine na utrzymaniu.

Oni są gotowi zarżnąć takich jak ja. Podniosą podatki na UOP dla „najlepiej zarabiających”, zlikwidują b2b i znikają z mojego budżetu domowego tysiące złotych. Do tego Glapinski z RPP podniesie stopy procentowe, wzrośnie mi rata i będę żył pod korek.

Zycie w tym chlewie to jest żart. Człowiek zapierdziela a rządząca patologia tylko czeka, żeby go okraść.

#neuropa #4konserwy #polityka #bekazlewactwa
  • 95
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: Ja się już pogodziłem z przeprowadzką, leasing auta kończy mi się we wrześniu, kredytów nie brałem, bo się bałem tu mieć jakiekolwiek zobowiązania. Uważam, że ten rząd stać na każde #!$%@?ństwo i szczerze Ci współczuję, bo tacy jak Ty, ja i wszyscy, którzy poświęcili dużo dla własnego rozwoju i tego żeby po prostu dobrze żyć dostaną teraz po dupie tylko po to, aby uszczęśliwić głupców.
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: Dlatego pogodziłem się z tym odpowiednio wcześniej i obmyśliłem plan jakiś czas temu. Pracę na miejscu mam od ręki, czekają na mnie, przyjaciół też mam.

Nawiązując do twojej odpowiedzi - dlatego współczuję szczerze ludziom ambitnym, którzy są tu z różnych względów uwiązani, bo niczym sobie nie zasłużyli na bycie okradanymi w imię jakiejś urojonej sprawiedliwości, gdzie teraz już odprowadzają o wiele wyższe podatki niż inni.

A poniżej już zdanie do ogółu społeczności
  • Odpowiedz
opis odnośnika> Ej, ale bez jaj. Ja tez chciałbym pojsc na b2b, ale obecnie nie mam takiej możliwości. Jak widzę ile można sobie w ramach firmy wrzucić w koszty, podczas gdy na UOP masz te 250 pln ochłapów ryczałtu, masz możliwość korzystania z liniowego podatku, na uop nie, masz składki zdrowotne na śmiesznie niskim poziomie względem zarobków to czuje się zapinany w dupala przez te osoby ma jdg.

@xadhoom:
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: Żeby się nie zdziwili jak UE im kasę nakaże zwrócić, bo dostać mają ze względu na ZUS który nie ma z czego płacić socjalu (o czym informowali Unię) a teraz nagle ZUS zacznie płacić wyższe zasiłki? Już widzę jak Unia przyklaśnie i nie zagrozi oszustom finansowym.
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji daj znać jak wyjdzie podsumowanie jak będzie cokolwiek wiadomo apropo nowych zmian.
Dopóki gowin ich trzymał w szachu to myślałem że wyluzują ale teraz Ale teraz jak SLD wyskoczyło do wagonika to nie mam wiele nadziei że zostawia w spokoju ludzi zarabiających kilkukrotnosc sredniej
  • Odpowiedz