Wpis z mikrobloga

Hej Mirek, fajnie ze przyszedłeś. Mam nadzieję, że nie jesteś zły, że to Ciebie wybrałam do tej pracy w parach? Czekaj, po co wyciągasz już te zeszyty, może byśmy się najpierw, hmmm, bliżej poznali? Zawsze byłeś taki cichy i tajemniczy :) Tyle razem chodzimy do klasy a nie było jeszcze okazji pogadać ;) Chcesz sok czy herbatę? Chociaż w sumie to może wypijemy piwko na pół? Rodzice i tak nie zauważą hihi. Co, że czekasz do osiemnastego roku życia? Ok, szanuję twoja decyzję :) Fajnego masz tego wąsa dziwiczego, przypominasz trochę Dawida Podsiadło...

#zwykladziewczyna #prokuratorboners #przegryw #heheszki
LajfIsBjutiful - Hej Mirek, fajnie ze przyszedłeś. Mam nadzieję, że nie jesteś zły, ż...

źródło: comment_1620995262AOiOKbJwbvMYm5Vb3MiB8j.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@LajfIsBjutiful pienknie wyglondasz kochani jestes , jak wschodzonca gwiazda na niebie// odezaij sie prosze ja nie mogie napisac bo nie mam premium MIKROBLOG+ pienkna napisz prosze i cialko tesz jak najpienkniejszy skarb

  • Odpowiedz
@becvvv: Dużo facetów powyżej 20 lat mnie podrywało, zaczepiało czy gwizdało na mnie gdy miałam 11-14 lat.
Jakiś np. studenciak gdy szłam na rozpoczęcie roku szkolnego... w 6 klasie podstawówki, jakieś stare pryki 50+, jeden z facetów mojej matki po %%, o budowlańcach nie wspominając (zawsze miałam stres przechodząc obok jakiegokolwiek rusztowania, bo nigdy nie mogło się obejść bez wołania, gwizdania czy innych form zaczepek).

Podejrzewam, że dużo robił wtedy
  • Odpowiedz
@becvvv: Albo pracownicy ze stacji benzynowej przy sklepie, do którego często z koleżanką chodziłyśmy - ciągle się na nas gapili, uśmiechali do nas i nam machali. Raz za nami do autobusu wbiegła jakaś babka wyzywając moją koleżankę (ją sobie obrała za cel z nas dwóch) na cały autobus, że jest dziwką, że ją pewnie "piz*a swędzi", że ona podrywa jej męża, a oni mają dziecko i czy ona chce im
  • Odpowiedz