Wpis z mikrobloga

@Qardius o cholera! (°°
Teraz wszystko jasne. Właśnie nie wiedziałem co się dzieje, bo jakoś dwa czy trzy dni temu wracałem z pracy i w kamiennym potoku stała policja w kaskach z jakimiś uzikami czy czymś podobnym
@niewieszocb: W obie strony (NDG - S7 - Trasa Sucharskiego - tunel - Czarny Dwór - Sopot i Gdynię Śródmieście) i powrót (Gdynia Śródmieście - węzeł Karwiny - Gdańsk Południe - S7 - NDG) wyszło mi około 2:20 w obie strony co i tak było chyba niezłym wynikiem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Defender: jak się jechało przez węzeł Karwiny?

@niewieszocb: codziennie się stoi w korkach na obwodnicy, ale dzisiaj to co zrobili, to mistrzostwo!
Od wczoraj 21:00 na 4 dni zwęzili obydwie strony obwodnicy do jednej nitki (zaraz za zjazdem na Karwiny). Tak wielkie korki spowodowały, że dzipiesy od Google zaczęło kierować ludzi przez miasto - i o 16 wszystko, co miało się ruszać - stało xd
@MrDracek: Jechałem około 14 - straciłem jakieś 20 minut. Do zjazdu na Mały Kack trzymałem się lewego pasa i było git. Potem zjechałem na prawy, bo myślałem, że na lewym ludzie zjeżdżają gdzieś w bok, a nie na Obwodnicę (wszyscy stali)... (,) Dojechałem do końca, dałem kierunek i czekałem jak ta sierota. Udało mi się wykorzystać zmianę świateł i bezpiecznie wjechałem na łącznik. IMO jutro ludzie zaczną
@Defender: ale ogólnie świetny pomysł z tymi remontami: pierwszy ciepły tydzień w tym roku, otwarcie ogródków restauracyjnych, ludzie z całego województwa pewnie będą chcieli popatrzeć na piasek na plaży, a tu jebs - walnijmy se remont, który sparaliżuje całą Gdynię.
@MrDracek: Pracuję w tej branży (to nie mój odcinek) i niestety, ale budowa "pod ruchem" zawsze będzie tak wyglądała. To nie do uniknięcia. Ze względów na wcześniejszą pogodę nie dało się tego zrobić wcześniej (chyba kładą masę - to musi być w zależności od warstwy rozściełane bezwzględnie "na sucho"), a harmonogramy gonią. Polaqua musi wybudować trzeci pas i to pod ruchem. Ani to łatwe, ani przyjemne dla każdego. Organizacyjnie, logistycznie i