Wpis z mikrobloga

  • 21
Tak sobie myślę odnośnie #szczepienia na #koronawirus i teorii spiskowych z nią związanych.

Jeśli miałbym depopulowac ludzkość to nie lepiej byłoby dla mnie zostawić sobie zaszczepionych, a później wypuścić kolejnego wirusa żeby zabił tych nieszczepionych?

Jeśli miałbym, z perspektywy czarnego charakteru, kogoś eliminować to wybrałbym tych "oświeconych" i "niepokornych", a zostawilbym przy życiu ludzi posłusznych, którymi łatwo mogę manipulować.

Pobierz Hrjk - Tak sobie myślę odnośnie #szczepienia na #koronawirus i teorii spiskowych z ni...
źródło: comment_1620929504JTUBV4Uak54hMfnJWS6Wjz.jpg
  • 12
Jeśli miałbym, z perspektywy czarnego charakteru, kogoś eliminować to wybrałbym tych "oświeconych" i "niepokornych", a zostawilbym przy życiu ludzi posłusznych, którymi łatwo mogę manipulować.


@Hrjk:

Tiaaa. Antyszczepionkowcy oświeceni.. LOL
Zębów też nie myj - bo przecież fluor zabija!
Bo przecież WSZYSCY naukowcy działają w wielkim spisku w celu depopulacji. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Najgorzej, że przez tych "oświconych" debili wracają choroby które zdawałoby się zostały wyeliminowane dzięki
@Galkovsky
@LM317K
@TacoHemingway1 no nie. Po depopulacji zaszczepionych zostaną mi tylko wściekli na mnie ludzie, którzy będą chcieć mnie zabić i ktorych nie będę mógł do niczego przekonać.

A jak wybije antyszczepow nowym wirusem, to zostaną ludzie posłuszni, ufający i wdzięczni za uratowanie życia. O wiele łatwiej będzie mi rządzić takim światem.