Wpis z mikrobloga

@LemurChmur:Widać po zdjęciach i ofercie że fejk. Ktoś ukradł zdjęcia z FB czy Tindera i umieścił zdjęcia na Roksie. Pewnie jakisz szczyl, co go laska olała. A To się chłopiec zdziwi, jak dziewczyna się dowie, zgłosi sprawę na Policje i go w domu dojadą panowie Policjanty. Będzie płacz i #!$%@? od matki a na dodatek sprawa w sądzie
  • Odpowiedz
@Sky_Dancer: Jedyne co tu śmierdzi fejkiem to te ceny. Co do tindera, to już widziałem tam parę roksan. Ogólnie to ogłoszenie widziałem już ze 2 miesiące temu i ceny były nieco inne choć wciąż kosmiczne. Potem ogłoszenie zniknęło i teraz się znowu pojawiło.
  • Odpowiedz
@Victim: No załóżmy taką sytuację. Tylko w takim wypadku na pewno można znaleźć oferty, które jednocześnie będą lepsze i tańsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LemurChmur: Jeden nie tak danwo temu pisał o 69 z dziwka, tutaj oferta bez gumy, wiec pewnie są i klienci.
Ja to nie mam pojęcia kto chciałby dziwke bez gumy, chyba osoby które same już mają jakiegoś syfa i im wszystko jedno ( _)
  • Odpowiedz
@Victim: Każdy, kogo byłoby stać na takie urwisko nie szukałby go na roksie. Taką kasę to się płaci nie dość, że pięknym, to inteligentnym kobietom.
  • Odpowiedz
@LemurChmur: Przecenia się. Są znacznie niższe oferty na wyłączność. Jeśli ktoś miałby płacić 50k to z zamieszkaniem i pełnym serwisem, poczynając od sprzątania kończąc na spełnianiu wyrafinowanych zachcianek seksualnych.

Pomyśl sobie w ten sposób, jesteś brzydkim kierownikiem,


@Victim: Kierownicy często zarabiają tylko nieco więcej niż szeregowi pracownicy.
  • Odpowiedz
Każdy, kogo byłoby stać na takie urwisko nie szukałby go na roksie. Taką kasę to się płaci nie dość, że pięknym, to inteligentnym kobietom.


@TaSQ: Co to za #!$%@?? xD Pięknym i inteligentnym kobietom xD Oksymoron w kwestii lasek, które mają publiczne waginy xD
  • Odpowiedz