Wpis z mikrobloga

Kilka szurow z wykopu jest odpowiedzialne za wyhamowanie programu szczepien. Nie wazne ze stoi za reklama szczepionek wszystko co medialne w polsce. Od tvn, tvp, gazet i aktorow po radio i korporacje. Te kilka szurow ma wieksza sile przebicia do glow polakow. Na tagu polajkowanym przez 2500 ludzi na stronie z kilkunastoma tysiacami uzytkownikow. Wy macie rozum covidianie xd?
#koronawirus
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wiem_wszystko: co? Ktoś serio napisał że to przez debili na wykopie zwolnił program szczepień? I ty serio odnosisz się do tego idiotycznego zarzutu? Przecież połowa tych szurow co narzeka na szczepienia sama się pewnie zaszczepiła już bo im mama kazała ale zgrywają tutaj samców xD
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: oczywiście że nie wykop, a facebook, gdzie fakenewsy szerzą się jak hehe wirus. Powiedz mi jedno, jak mam traktować poważnie ludzi, którzy zawsze zaczynają dyskusje od p----------h kłamstw, a gdy w końcu dochodzi się do jakiegoś prawdziwego faktu przychylnemu ich poglądowi to uznają to za KONIEC dyskusji i wygrane, a nie POCZĄTEK sporu?
  • Odpowiedz