Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KapiBara1337: jakich dodatkowych badań jak wszystko przebadane dokładnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak to ubezpieczalnie wyłączają odpowiedzialność, bo to eksperyment medyczny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No co te szury znowu wymyślajo ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
A później okaże się że potrzebne są cztery dawki, a za rok następne i tak dalej i tak dalej...


@KapiBara1337: po co się ograniczasz? jak wstawiasz fejki to chociaż z rozmachem 6 dawek miesięcznie, a nie ograniczasz się do 3 rocznie xD
o trzeciej dawce mówi się od wprowadzenia szczepionki ponieważ:
a) jest ona bardzo "słaba" żeby nie było efektów ubocznych
b) doszło 2137 mutacji a było to wiadome od
  • Odpowiedz
  • 0
@Deska_o0 no czyli potwierdziłes że na każdą mutację potrzebna jest nowa szczepionka ( ͡º ͜ʖ͡º)
Potem potwierdziłeś że rzeczywiście potrzebne są 3 dawki bo szczepionka jest słaba ( ͡º ͜ʖ͡º)
A ja sobie dywaguje że i może 4 dawka jest potrzebna MOŻE
Nie wyszło ci szurze
  • Odpowiedz
no czyli potwierdziłes że na każdą mutację potrzebna jest nowa szczepionka ( ͡º ͜ʖ͡º)


@KapiBara1337: w którym miejscu? xD mutacje są już znane a zatem i zachowanie wirusa
jeżeli to jest twój poziom czytania ze zrozumieniem to rozumiem dlaczego iwan kamarenko jest dla ciebie rzetelniejszy niż naukowcy xD

Potem potwierdziłeś że rzeczywiście potrzebne są 3 dawki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Deska_o0: Ja myślę, że takie czasy były zawsze tylko kiedyś ciężej było podróżować i komunikować się globalnie.
  • Odpowiedz
czyli nie są w stanie odpowiedzieć na pytanie jak długo działa szczepionka, ale już wiedzą że 3 razy w roku należy ją przyjąć, seems legit ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ks2m: Bzdura. Nigdzie o tym "rocznie" nie mówiono.
  • Odpowiedz
@buczubuczu: wzieli wiecej, bo na bank planuja wymusic szczepienia kwartalne. Daje to olbrzymie prowizje a takze wladze nad ludzmi, gdy uczynia te kwartalne szczepienia przymusowymi. Chlop panszyzniany bedzie sie wtedy o wszystko musial prosic swojego pana urzednika laskawce i stac w kolejce po kolejna pieczatke pozwalajaca na wyjscie z domu.
Albo dojdzie do totalnego zniewolenia albo do jakiejgos powstania przeciwko ciemiezycielom. Ja innego wyjscia nie widze.
  • Odpowiedz
@dzikireks: Zawsze mam bekę jak antyszczepionkowcy mówią o straszeniu przez media wirusem i później mówią:

na bank planuja wymusic szczepienia kwartalne

Chlop panszyzniany bedzie sie wtedy o wszystko musial prosic swojego pana urzednika laskawce i stac w kolejce po kolejna pieczatke pozwalajaca na wyjscie z domu.

Albo dojdzie do totalnego zniewolenia albo do jakiejgos powstania przeciwko ciemiezycielom.


Pipeprzeni hipokryci xD
  • Odpowiedz
@KapiBara1337: chcieliście się szczepić "najlepszym" Pfizerem to macie xD
Komicznym jest, że ludzie za najlepszą uważają taką szczepionkę po której mają dobre samopoczucie i która jest najdroższa.

  • Odpowiedz