Wpis z mikrobloga

Mireczki z #honda #leasing
Planuje zakupić civica X w automacie, czy ktoś wie czy da się wyrwać jakieś (chociaż małe) rabaty i preferencyjne warunki finansowania? Interesuje mnie kredyt na czesc auta lub leasing na około 3 lata z niskim wykupem
  • 12
@OptiFinance: kredyt fajnie brzmi bo auto masz na siebie, nie ma żadnych dodatkowych opłat od pośrednika itp, ale z tego co widzę to wychodzi on wtedy sporo drożej od leasingu
@bb89: Biorąc nowe auto musisz je amortyzować 60 miesięcy. Biorąc leasing możesz je rozliczyć w ciągu 2, a najlepiej 3 lat. W dodatku możesz manipulować kosztami robiąc dużą wpłatę, czy też wykup. No i właśnie, wykup - największy atut leasingu poczytaj tutaj, zobaczysz ocb :) optif.pl/wykup
@bb89: dobry wybór, będziesz zadowolony. Nie wiem jak teraz, ale nie liczyłbym na duże rabaty. Najdroższa wersja czyli 1.5 sport + CVT katologowo jakoś 121-122? za 117, brany z placu ponieważ ciężko było o 1.5 w automacie "biały kruk - ekologia" (wrzesień/październik 2020) - Aukcje na portalach nie pokrywają się z dostępnością auta.
@bb89: Zależało mi na 1.5 i CVT
Jak przeglądasz aukcje to pewnie nie ma problemu (myślałem tak samo) wybrałem się na jazdę próbna oraz dogadanie zamówienia. Usłyszałem tylko że z 1.5 będzie problem ponieważ Unia narzuca podatek ekologiczny od przekroczonych norm spalin, dowiedziałem się że sedana będzie łatwiej załatwić. Pomyślałem, że zadzwonię na aukcje dostępne w internecie z innych miast wszędzie słyszałem to samo (Panie, to biały kruk. Mogę podzwonić po
@gurumotive: nie jest to moja branża i niewiele mogę powiedzieć, ale słyszałem że ogłoszenie maja zachęcić do rozmowy. Jak jesteś zainteresowany autem za 100 tys to brak mało istotnej opcji przy fajnym rabacie i tak przekona cie do zakupu.