Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie że ten program nie ma się podobać garstce ludzi z wykopu. Ma się podobać Grażynom z facebooka. Im coś bardziej nas #!$%@? i mdli, tym one są bardziej zadowolone.

Takie rzeczy jak gównoromans Basi i Krystiana, Bibi i Sajmon mówiący sobie kocham cie, czy ustawione powitanie tego czy owego przez obsługę hotelu to elementy najbardziej trafiające do głównego targetu, czyli bezmózgich bezrobotnych kobiet z polski Z. Produkcja to najwyraźniej podłapała i już się boję jak #!$%@? będzie kolejny sezon.

Btw zobaczcie jak bezwzględnie i sztucznie #!$%@? w poprzednim sezonie Kamila, a teraz Kubę, jak się zaczęły jakieś faktycznie dramogenne kwasy i konflikty. To ma być telenowela a nie ciekawa telewizja.

#hotelparadise
  • 15
@lab_rat: pisalam o tym samym niedawno. No niestety musimy sie pogodzic z faktem ze nasz kraj nie ma odwagi zeby tworzyc emocjonujace programy bez tony lukru. Nasze spoleczenstwo jest nudne i bezplciowe a kobiety zyjac w XXI wieku wciaz wierza w takie bzdury jak idealna milosc rodem z telenoweli brazylijskiej. A jak wiadomo produkcja to widzi i widzi szanse zeby na takich idiotkach zarobic jak najwiecej pieniedzy wiec kolo sie zamyka
Pobierz
źródło: comment_1620903418dqNhysB34KR7bPT9oX4q3f.jpg
@lab_rat: Nie jestem bezrobotna (i żeby nie było, przy łopacie nie pracuję), nie uważam się też za osobę bez mózgu i w zasadzie to takich programów nawet nie oglądam (to jest moja pierwsza edycja). I bardzo mnie właśnie intryguje dlaczego te będące tak bardzo "ponad to" "wykopki", chciałyby widzieć tylko dramy, intrygi, szczucie i może jeszcze bijatyki w programie. Bo tak to odbieram. Co was to wszystkich obchodzi czy ktoś rzuci
@Joanna_Maria_W: Niech robią emocje w programie bo tylko to jest interesujące a nie big love na siłę. Horrory nie są realistyczne. Chodzi o to by dawali do programu osoby nietypowe aby dawały emocje wynikające z ich realistycznego zachowania a nie zachęcasz do bajek z horroru
@lab_rat: ja bym bardzo chętnie zobaczyła co by się stało po zwiększeniu nagrody i to takim dużym - 300k minimum, żeby im się opłacało bardziej kombinować. Co do romansów i wielkich miłości: gdyby był w grupie jakiś duży konflikt z podziałem na 2-3 obozy, to nie przeszkadzałoby mi to zupełnie, że są zżyte parki, ale oglądanie wielkiej familii niestety nudzi. Obawiam się, że 4 sezon będzie taki sam
@Joanna_Maria_W: No właśnie dlatego potrzebujemy show z intrygującymi osobowościami gdzie produkcja nie ingeruje w wyrzucanie osób które osobowościowo nie pasują do kanonu bycia dobrym i pozytywnym. To powinno być
realistyczne i jak w życiu nie zawsze wygrywa dobro. Nie potrzeba ludziom ciepłych kluchów tylko realizm podkręcony wpuszczaniem nietuzinkowych osób i ciekawe skomplikowane zadania. Z takich programów powinny być wyrzucane osoby które naruszyły nietykalność osobistą i nic poza tym nikt. Jeśli ktoś
@Olostro: przeciez juz ci pisalam kiedys ze urodzilam sie i wychowywalam w Polsce a mama jest Polką to dlaczego mam nie pisac ,,nasz kraj"? Do Wloch to ja jezdze raz na pare lat jesli dobrze pojdzie wiec nie czuje jakiejs duzej przynaleznosci. Czasami zaluje bo pozwiedzalabym troche a tam jest pieknie. Jedyne co mnie #!$%@? to te cholerne testy i kwarantanny a niewiadomo kiedy to zniosa
@deyna123: Ale przyznasz, że temperament masz Włoski? Byłaś w Secondigliano tam to jest klimat z serialu Gomorra no i w ogóle Neapol. Przecież dochodzi do tego że żeby podróżować trzeba się szczepić i Sara stewardessa się już złamała i zaszczepiła . Mam nadzieje, że chociaż w tym się ze mną zgodzisz że szczepienia są szkodliwe i się nie zaszczepisz. Domniemam z Twoich wpisów, że przez ten temperament Polscy faceci Ci nie
@Olostro: tak to prawda mam wloski temperament i jestem singielka bo polscy faceci mi nie odpowiadaja. Brawo, wszystko sie zgadza ( ͡° ͜ʖ ͡°) no wlasnie zaluje ale nie mialam okazji byc na takim glebokim poludniu Wloch a przydaloby sie zobaczyc kalabrie czy sycylie. Poki co bylam na Sardynii, zjezdzilam srodkowe Wlochy no i bylam przejazdem w Bolonii. Co do szczepien to wole sie nie wypowiadac bo
@deyna123:Nie spotkałaś włoskich facetów w Polsce? Idź na prywatną wizytę do lekarza który jest powiązany z punktem szczepień daj w łapę i Ci załatwi że byłaś szczepiona i wtedy świat stoi otworem. Masz autograf od Sary?