Wpis z mikrobloga

@ofiaralosu: Nie młodzi tylko idioci. To takie lamusy co myślą, że leżąc w aucie wyglądają bardziej cool, a przy byle sytuacji awaryjnej #!$%@?ą się w rów albo drzewo, bo nie potrafią zapanować na autem gdy ich wywali na fotel obok.

Aczkolwiek nie każdy tak ustawiony fotel uznacza, że jedzie nim lamus. Np w takim audi a5 poprzedniej generacji można było bardzo daleko wyciągnać kierownicę, więc dało się prawie leżeć i mieć
@cwlmod: serio potrafisz określić, że ktoś jest idiotą tylko dlatego, że jeździ odchylonym czy obniżonym? Ja też jeżdżę odchylony tak na 75%, czy jestem już idiotą czy jeszcze nie? Możesz podesłać gdzieś maksymalne zakresy odchylenia i obniżenia kiedy jeszcze tacy ludzie jak Ty nie uznają mnie za idiotę, ponieważ bardzo mi zależy, aby nie być idiotą w waszych oczach nawet kosztem komfortu :)
@ofiaralosu: Ja jeżdżę z maksymalnie opuszczonym bo lepiej czuje wtedy auto ale nie z odchylonym. Do tego dobrze ustawiona kierownica. Hmmm dlaczego w formule 1 siedzą tak nisko? A nie na krzesełku? Dlaczego fotele kubełkowe w sportowych autach są takie głębokie? A co do odchylenia do tylu to już sprawa indywidualna. Zależy jakie masz długie ręce
@ofiaralosu, @cwlmod: a ja na przykład jeżdżę mocno odchylony, bo jestem wysoki i mam długie ręce. Jak siedzę, to mimo dużego odchylenia, wyciągając rękę do przodu bez odrywania pleców, mam czubek kierownicy praktycznie na nadgarstku. Gdybym był bardziej dosunięty do przodu i miał wyżej ustawiony fotel byłoby to w #!$%@? niewygodne dla moich nóg, bo strasznie nienaturalnie wysoko musiałbym podnosić stopę, aby np. nie dodawać gazu.