Wpis z mikrobloga

Czwarty dzień migreny... Mam wrażenie, że za lewym okiem łazi mi jakiś robal i gryzie i się rozpycha. I przy migrenie mam zawsze straszne sny i się budzę z krzykiem. A najlepsze jest to, że idę do pracy do przedszkola, a tam migrena nie pomaga ¯_(ツ)_/¯ wczoraj jeden chłopiec powiedział, że jak będzie duży i już będzie mieszkał tam, gdzie są kangury, to mnie zaprosi do siebie, będzie mi dawał najlepszą kawę stamtąd i się mną będzie opiekował jak macie będzie bolała głowa. I lubię jak jest ciepło i ma być dziś burza, więc może ciśnienie się wyrówna i głowa przestanie boleć.
Miłego dnia Wam życzę i smacznej kawusi!
#dziendobry #dobregodnia #migrena #przedszkole
Pobierz estetka - Czwarty dzień migreny... Mam wrażenie, że za lewym okiem łazi mi jakiś roba...
źródło: comment_1620887355BFR3MtJDLk47aXmWhXbkLY.jpg
  • 19
@Stitch no właśnie mam to w domu, ale trochę się cykam wziąć coś nowego przed pracą... Bo jednak muszę być w miarę "trzeźwa" przy dzieciach, a czasem po lekach jestem zmulona xD ale pewnie będę próbowała wieczorem, dzięki za polecenie!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@estetka: ktoś bliski mi kiedyś wyznał że kiedy był nastolatkiem to miał często okropne migreny. Nie wiedzieli już co robić ale pewien lekarz zapisał jej lek na...padaczkę. I o dziwo pomogło. Warto poruszyć ten temat kiedy będziesz rozmawiać z lekarzem
@estetka: jak sobie poradziłaś? Byłaś u neurologa w związku z tą chorobą? Ja biorę Relpax (eletryptan) i pomaga, co prawda napady takie konkretne mam 2-3 razy w miesiący i maksymalnie jednodniowe.
Trzymaj się, dużo spokoju i jak najdłużej bez napadów!
@hrum byłam u neurologa, rezonans magnetyczny zrobiony - migrena. Dostałam jakieś leki na stałe, ale z racji, że mam też chorobę autoimmunologiczną to już nie obciążam dodatkowo żołądka. Ostatnio zauważyłam, że moje migreny są połączone z kręgosłupem szyjnym i bardzo mi pomagają :)
@estetka: ja jestem umówiony do neurologa, wczesniej chcę zrobić rtg szyi jak to mi zalecił rodzinny. Możliwe że też mam podłoże szyjne / od kręgosłupa, bo stąd przeważnie u mnie atak się zaczyna.