Wpis z mikrobloga

#famemma #wardega #wataha #thenitrozyniak #twitch

Szczerze to czarno widzę kolejną walkę Wardęgi. Skoro mówimy o przeciwniku z Twicha to pewnie Nitro ewentualnie Mandzio, bo sam mówił, że z nimi chciałby się sprawdzić. Xtententation raczej odpada. Czuję, że może to być historia jak z Rafonixem. Po co kolejny raz fundować sobie presję, która doprowadzi do szybkiej porażki? Tym bardziej, że widać u niego totalny brak predyspozycji do sportów walki. Myśle, że gdyby wrócił do regularnego streamowania i wypuścił kilka mocnych filmów, to zastrzyk fejmu i gotówki byłby taki sam jak w przypadku udziału w fame mma. Jak się tak bardzo polubił z federacją, to niech prowadzi konferencje, bo to mu wychodzi zajebiście.
Pobierz Mgv42v - #famemma #wardega #wataha #thenitrozyniak #twitch 

Szczerze to czarno widzę...
źródło: comment_1620851549ApM3Qbacye6RPKP1IhYZy2.jpg
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mgv42v: gość zarobił za pierwszą walkę ok 150k (licząc wpływ z linka PPV)
Nad czym ty sie zastanawiasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mgv42v: w takim stylu przegrać walkę to się nie dziwię, że chce trochę się odbudować i coś udowodnić, ale to musiałby po prostu #!$%@?ć, iść do psychologa sportowego i jazda, a nie płakać, że się nie nadaje.
@bluemoron: Teoretycznie tak, ale myślę, że gdyby miał parcie na hajs, to postawiłby na współprace. Kolejna kwestia to przygotowania to walki, które nie tylko kosztują, ale wymagają pewnych wyrzeczeń. To nie jest tak, że dostaje siano tylko za zebrany #!$%@?.
@bluemoron: No tak, nic nowego. Ja mam na myśli to, że najczęściej udział w fame wymaga pewnego zaangażowania w okresie przygotowań. Tego nie widać ale tak jest.