Wpis z mikrobloga

Tak jak jedni strzelają tymi rakietami, a drudzy je zestrzeliwują to czy ci atakujący nie mogliby wysłać jakoś dużo rakiet naraz żeby system obronny sobie nie poradził? Albo zrobić jakieś wywijasy? Albo wysłać rakietę żeby leciała szybko, system obronny wyśle kontrrakietę, a wtedy ta atakująca rakieta nagle by zwolniła? Albo zaatakować rakietami system obronny? Albo oszukać system obronny wysyłając rakiety i samemu je zestrzeliwując innymi rakietami? Albo żeby chwilę przed zestrzeleniem rakieta rozpadała się na dwie rakiety i ostatecznie zestrzelonoby jedną, a druga nadal by leciała? Albo wysłać rakiety z czymś, co spadałoby na powierzchnię po zestrzeleniu rakiet?
#izrael
  • 39
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: już wpadli na lepszy pomysł, a mianowicie na każdej rakiecie leci jeden Palestyńczyk i w ostatnim momencie przed zestrzeleniem poprzez niewytłumaczalne #!$%@?ąjace muzg trikasy fikoły i obroty nieznacznie zmienia tor lotu - dlatego Izrael właśnie nadal ma kłopoty w obronie przed terrorystami
  • Odpowiedz
Myślę że w najbliższej przyszłości Misterem Obrony Narodowej Polski zostanie kobieta polka - czemu zupełnie się nie dziwię.
I w ten oto sposób dołączymy do grona cywilizacji zachodniej, gdzie to jest już normą.
A jeśli kiedyś będzie mi dane wpaś na Panią Minister to nie omieszkam

  • Odpowiedz
ci atakujący nie mogliby wysłać jakoś dużo rakiet naraz żeby system obronny sobie nie poradził?

jest coś takiego, ale aby to zrobić trzeba posiadać te rakiety w dużej ilości i być w stanie je w tym samym czasie wystrzelić.
https://en.wikipedia.org/wiki/Saturation_attack

Albo wysłać rakietę żeby leciała szybko, system obronny wyśle kontrrakietę, a wtedy ta atakująca rakieta nagle by zwolniła?

jak chcesz nagle zwolnić rakietę? tak ogólnie to nie wydaje się być pożyteczne, pocisk przechwytujący moze manewrować i skręci aby trafić. to samo dotyczy się uników
  • Odpowiedz
  • 7
@LonNon Myślę że oni podchodzą do tego za bardzo na serio w kwestiach technicznych. Tu potrzeba niestandardowego działania żeby technika zgłupiała. Najbardziej podoba mi się mój pomysł z zestrzeliwaniem własnych rakiet.
  • Odpowiedz