Wpis z mikrobloga

ogólnie Play chce postawić stację bazową na mojej działce. Niby wiecie taką małą i w ogóle i nie ma opcji żeby kury przestały się nieść. No ale jestem prosty człowiek i nie wiem... jest się czego obawiać? W sumie jak nie postawią u mnie to postawią 300 metrów dalej więc pewnie oddziaływanie podobne? a tak jakiś hajs zawsze wpadnie.

mirko pomusz

Tagi z dupy bo nawet nie wiem gdzie pytać xd

#play #orange #tmobile #plus xd
#elektryka #elektronikadiy #elektroda
#foliarze #kiciochpyta
  • 18
@Powuyo: fale nadajników telekomunikacyjnych to po prostu promieniowanie elektromagnetyczne, takie samo jak światło, radio, WiFi czy milion innych rzeczy, i dopóki nie jest jonizujące, ani nie ma dużej mocy skupionej w jednym miejscu, to jest nieodczuwalne dla organizmów. Jonizujące zaczyna się od baaardzo dużo krótszego, od światła UV, natomiast moc nadajników jest taka, że pewnie potrzeba by było z setki zsynchronizowanych i skupionych w jednym miejscu, żeby można było mówić o
@zetisdead: ogólnie to będę jakieś 70 metrów od wieży i na I pietrze więc nie całkiem pod wieżą :D
ogólnie jestem zmuszony korzystać z internetu mobilnego w domu i obecnie ściągam sygnał dwiema antenami 1,5metrowymi żeby to jakoś działało. Tutaj bym musiał zmienić operatora ale może chociaż net byłby lepszy xd
@Powuyo to teraz powinno już działać bez dodatkowych anten. Inna kwestia jak sąsiedzi obciąża tę stacje, to jakie transfery uda się wyciągnąć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@devones: 10 lat z możliwością przedłużenia. Z waloryzacja nie ma problemów niby ale we wzorze umowy który dostałem nic nie ma na ten temat