Wpis z mikrobloga

@WyuArtykyu: ja właśnie to przezywam od 7 miesięcy :) 30 lat na karku a robię na koszu młodych jak bym miał 17 lat.
U mnie lat było naście nie kilka, ale tych bardzo złych 2. Niestety nie rozumiem dlaczego niektórzy ludzie po 10 latach wymagają od partnera aby zmieniał w sobie wszystko, nie wiem na co taki partner liczy.

Aktualnie 15kg mniej i "Chęć" na wszystko, znajomi się już tak
  • Odpowiedz
@kt13 wolę jeden dramat niż płacić do końca życia na pasożyta


@virusriddle: płacisz tylko wtedy kiedy rozwód jest z twojej winy. Przy czym sądy często stwierdząją winę obupólną...

Jeśli ktoś dopuszcza się zdrady to mógł myśleć o groźbie alimentów przed jej dokonaniem...
  • Odpowiedz
@LilyOfTheValley: u mnie po 11 latach nie było próby powrotu, nie było agonii bo ja już w głowie rozstałem się 2 lata prze samym rozstaniem... ale był sentyment który mi tak kazał walczyć do końca. Ten p******* sentyment zmarnował mi zdrowie i 2 lata życia... Ale teraz już człowiek na nowo odzyskał swoje dawne życie i drugi raz nie popełni takiego błędu
  • Odpowiedz
jeśli sąd nie orzeknie winy albo wina będzie wspólna to jaśnie małżonka może wystąpić o alimenty bo jej się pogorszyła sytuacja życiowa


@virusriddle: ale wtedy nie dożywotnio....
a napisałeś

wolę jeden dramat niż płacić do końca życia
  • Odpowiedz