Wpis z mikrobloga

No tak właściwie to jeszcze jej nie poznałeś a już jest ci miło ją poznać no jakby

błąd rzeczowy


@giovvanni: To mnie akurat wkurza w polskiej kulturze. W USA widzisz kogoś pierwszy raz na oczy i mówicie Sobie "Hi, nice to meet you" i nie ma w tym nic dziwnego. W PL zaraz "błąd rzeczowy". Na zachodzie ktoś się do Ciebie uśmiechnie to odwzajemniasz uśmiech i tyle. W PL uśmiechnij
  • Odpowiedz
@dabi: miałbyś w opisie ile zarabiasz, czym jeździsz, to inaczej gadka by wyglądała. Chyba ze i w tych kwestiach słabiutko. Pewnie bardzo młoda dupa. Jak przekroczy 26 lat to sama będzie zagadywać, o ile będzie jeszcze singielka.
  • Odpowiedz
@dabi: Odnoszę wrażenie, że na Badoo i Tinderze siedzą tylko dwa rodzaje ludzi:
Przeważająca większość to osoby, które z różnych przyczyn nie potrafią nawiązać relacji w świecie rzeczywistym. Dotyczy to kobiet i mezczyzn, zapewnw w podobnym stopniu.
Pozostała część to ludzie szukający dobrego seksu i szybkiej rozrywki. Przed epidemią zastanawiałem się po jaką cholerę ludzie wchodzą na te chore portale, skoro ZNACZNIE PROŚCIEJ stworzyć relację wychodząc z domu. Jest tyle
  • Odpowiedz
@Indoktrynator: chcesz mi powiedziec ze czatowanie przez telefon na aplikacji dedykowanej do poznawania ludzi ma byc gorsze niz dosiadanie sie czy zaczepianie obcych ludzi #!$%@? wie gdzie?
  • Odpowiedz