Wpis z mikrobloga

Mirki, klimatyzacja syczy i nie chłodzi, temperatura z nawiewu taka sama z włączonym nawiewem czy bez, możliwe ze sam czynnik sie skończył, czy raczej wieksze wydatki? Sprężarka wymieniana była 2-3 lata temu
#motoryzacja
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lossiemkos89: na fakturze jest pozycja pełen serwis klimatyzacji, cokolwiek to u nich znaczy( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niestety jedynem dniem w którym moge zostawic auto jest sobota, a mało serwisów pracuje w sobote.
Dodam, że sama chłodnica wygląda dobrze, widać minimalne wgniecenia ale jest ich dość mało
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomek0931: co ty bredzisz? Jak czynnika jest za mało to kompresor nawet nie zaskoczy bo czujnik ciśnienia mu na to nie pozwoli, więc tutaj nawet nie ma opcji że przez to się popsuł.
@nie_wiem_jaka_nazwa: to jest to o czym zawsze mówię, ludzie jeżdżą z klima tylko wtedy gdy się robi ciepło a wtedy jest lipa, bo cały układ umarł. Pierw daj do mechanika i zobacz czy jest w
  • Odpowiedz
@bruhh: sprawdziłem dokładnie, kompresor nawet sie nie wlącza. Serwis był robiony 2017-10, więc jednak troszke dawno. Klime mam cały czas włączoną, po prostu w zeszłym roku chłodziła normalnie, chociaż już wówczas zdawało mi się że powinno być lepiej, a w zime nie zwracałem na to uwagi. Oddam w sobote na pełne sprawdzenie układu.
  • Odpowiedz