Wpis z mikrobloga

Miałem kolizję w zeszłą środę. Spisałem z gościem oświadczenie i w ogóle wszystko cacy. Dzisiaj dzwoni jego ubezpieczyciel, że oni nie mają oc na taką rejestrację i mam się spytać gościa czy niedawno nie przerejstrowywał auta. Zadzwoniłem do chłopa a on mówi, że musi do babci zadzwonić XD. Co jak on nie miał oc? W ufg jest informacja negatywna, czyli faktycznie może nie mieć oc ALE mam numer polisy, która na karteczce była ważna. Mogę to jakoś sam sprawdzić czy ta polisa jest ważna? Ewentualnie co dalej jak on nie miał oc? Mam zgłosić do ufg, tak?
#oc #samochody #odszkodowanie
  • 30
@Kuork: nie no bierzesz oc. Mija rok, dostajesz oferte przedluzenia juz z papierkiem i druga kartka z druczkami do zaplacenia bo skoro babcia jakas to listownie wszystko

No i mozesz nie zaplacic i wtedy oc jest niewazne no bo nie bylo oplacone i #!$%@?, no a papierek masz no bo wyslali, ale to nie znaczy ze jest oc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiscie jest szansa ze ufg
@Norskee: no zobaczymy. Kurde ostatnie kolizje to była czysta przyjemność. Szybka robota i jeszcze sporo zarobiłem a tu pewnie będzie się ciągnąć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Norskee: Jeśli właściciel zawarł w 2020 roku polisę i została opłacona na cały rok to w następnym roku wznowi się automatycznie. Nie ma znaczenia czy nowa polisa została opłacona czy nie - będzie działać. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.
@unea: a skad ty #!$%@? wiesz czy zawarl czy moze dostal z samochodem po poprzednim wlascicielu. Skad tez #!$%@? wiesz czy zawarl na rok czy moze na raty i ktorejs raty tez nie zaplacil i pozniej przedluzenia tez nie zaplacil, wiec oc nie ma. Ja #!$%@?

Ja strzelam ze mlody ma samochod kupiony na babcie bo tansze oc, a oc sie nie przedluzylo bo bylo po poprzednim wlascicielu i nikt go
@Norskee:

nie no bierzesz oc. Mija rok, dostajesz oferte przedluzenia juz z papierkiem i druga kartka z druczkami do zaplacenia bo skoro babcia jakas to listownie wszystko


No i mozesz nie zaplacic i wtedy oc jest niewazne no bo nie bylo oplacone i #!$%@?, no a papierek masz no bo wyslali, ale to nie znaczy ze jest oc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@unea: i pytam jeszcze raz

a skad ty #!$%@? wiesz czy zawarl czy moze dostal z samochodem po poprzednim wlascicielu. Skad tez #!$%@? wiesz czy zawarl na rok czy moze na raty i ktorejs raty tez nie zaplacil i pozniej przedluzenia tez nie zaplacil, wiec oc nie ma. Ja #!$%@?


rozmawiamy tu o mozliwosciach ktore powoduja ze typ mial papierek a nie mial oc
I tak sa takie, tylko wy jak
@unea: a moj komenterz byl to autora wpisu podsuwajacy odpowiedz dlaczego ktos mogl miec papier a nie miec OC
ja #!$%@?
To jest wykop .Jest autor wpisu i inni ktorzy pod nim pisza w danym temacie. Skoro op sie zastanawia dlaczego moze miec papier a w ufg nie ma oc, to #!$%@? pisze dlaczego tak moze byc

Czy OC sie przedluza z automatu? Tak, ale nie zawsze, wiec przestan #!$%@?
@Norskee Typie, piszesz, że ubezpieczasz na rok, po roku przychodzi wznowienie i uważasz że się nie przedłuży jeśli polisa, która rok temu została opłacona w całości?

Nawet mi cię jest nie żal
@Norskee Teraz zmieniłeś wiadomość, bo jednak rozum przyszedł do głowy. @unea odniósł się do twojego wpisu, a nie opa, sam napisałeś że kupujesz oc na siebie, a za rok polisa się nie przedłuży. nie rób #!$%@? z logiki
@Negatyf:

nie no bierzesz oc. Mija rok,


Mozesz wziac oc poprzedniego wlasciciela ktore sie nie przedluza

nie no bierzesz oc. Mija rok,

mozesz wziac oc na raty ktorych nie placisz, mija rok i oc sie nie przedluza

nie no bierzesz oc. Mija rok,

mozesz wziac oc a potem nie zaplacic za nie przez 2 kolejne lata

zadnej wiadomosci nie zmienialem

UNEA to debile, sprzedaja ubezpieczenia a nawet nie wiedza kiedy i